MENU
klinika
Basketboll, Euroleague

Koshi më i çuditshëm…me kokë

Basketboll Femra

Sh.K.B Tirana nuk njeh rivalë në kampionat

Ashtu si Partizani për meshkuj, vijon marshimi në kampionat i skuadrës së Sh.K.B.Tirana në basketboll...

Basketboll Meshkuj

Partizani i vetëm në krye, bie Goga Basket

Partizani vijon marshimin në basketboll për meshkuj, teksa konfirmohet si skuadrën kryesuese e vetme pas...

NBA

Warriors në krizë, LeBron mposht ish-ekipin

Tashmë Golden State Warriors mund të konsiderohet pa frikë një skuadër zyrtarisht në krizë. Kampionët...

Basketboll Femra

Tjetër humbje turpëruese për Kombëtaren

Nga disfata në disfatë, basketbolli shqiptar edhe njëherë ka treguar se është në krizë. Në...

NBA

Rikthehen Raptors, Clippers ndalen pas 5 fitoresh

Rikthehet Toronto Raptors, që edhe pse ka fituar ngushtë, arriti të ruante kreun e klasifikimit...

NBA

Clippers zbresin në vend të katërt Warriors

Ka vijuar forma e mirë e Philadelphia 76ers në kampionatin e NBA, që triumfoi 119-114...

NBA

LeBron fenomenal me 51 pikë, Warriors në krizë

Pas një nisje fantastike të sezonit nga kampionët në fuqi të NBA, tashmë Golden State...

Basketboll, Kombëtarja

Turpërohen vajzat, humbin me 112 pikë diferencë

Që basketbolli shqiptar nuk është mirë, kjo dihet prej kohësh, por sot ka ardhur nga...

NBA

Humb në shtesë, e treta radhazi për Raptors

Tri humbje radhazi dhe surpriza e këtij sezon në NBA, Toronto Raptors është kthyer me...

Basketbolli amerikan

Kampionët e NBA bien përsëri, fitojnë Clippers

Nuk ka më skuadra të pathyeshme në NBA, për më tepër kur bëhet fjalë për...

NBA

LeBron James jep spektakël, 44 pikë për Lakers

Rikthehet me spektakël LeBron James, i cili tani ka nisur të shkruajë historinë edhe te...