MENU
klinika
Basketboll Meshkuj

Start mbresëlënës i Teutës, ngjitet e para

Basketboll Femra

SH.B Tirana fiton derbin dhe merr kreun

Sh.B.Tirana për femra në basketboll ka siguruar sot fitoren e tretë radhazi në kampionat, duke...

NBA

LeBron James kthehet vendimtar, fiton Lakers

LeBron James kthehet i magjishëm dhe skuadra e tij Los Angeles Lakers merr fitore e...

NBA

51 pikë për Curryn, suksesi i parë për Lakers

NBA vijon të dhurojë spektakël dhe duket se tashmë skuadrat janë futur në pretendimet reale...

NBA

Denver nuk ndalet, spektakël në Michigan

Denver Nuggets nuk njeh pengesa në fillimin e kampionatit të NBA, teksa sot ka fituar...

Liga Ballkanike

Teuta mposht edhe kosovarët e Bashkimit

Teuta në basketboll për meshkuj i ka bërë një nisje fantastike Ligës Ballkanike. Pas fitores...

NBA

Lakers vetëm humbje, rikthehen Warriors

Erdhi me shumë bujë te Lakers, por i vetëm LeBron James nuk mund të bëjë...

NBA

Ndëshkohen protagonistët e grushteve

Organet disiplinore të NBA nuk kanë falur aspak 3 basketbollistët që u bënë shkak të...

NBA

Denver mposht Warriors, Cavaliers në krizë

NBA vijon të prodhojë surpriza. Skuadrat pretendente nuk marrin më shumë se dy fitore radhazi....

Basketbolli amerikan

Grushte në NBA, Lakers humb në shtëpi

Një nisje për t’u harruar e Lakers në kampionatin e ri të NBA, teksa sot...

NBA

Vijon spektakli, Golden State fiton në limit

Vijon spektakli në kampionatin amerikan të basketbollit. Janë zhvilluar 9 ndeshje ditën e sotme, ku...

NBA

LeBron James debuton me humbje te Lakers

Edhe dita e tretë në NBA ka pasur surpriza, ku vëmendja kryesore ka qenë te...