MENU
klinika
Cleveland humb pa James

NBA ka surpriza në ditën e dytë

Basketboll Meshkuj

Teuta debuton me fitore në Ligën Ballkanike

Basketbolli shqiptar e ka nisur mirë aventurën në rajon. Ekipi i Teutës në basketboll për...

Nis NBA

Curry shkëlqen me Warriors që në start

Sot në mëngjes ka startuar kampionati më i bukur i basketbollit në botë, NBA. Protagonistë...

NBA

Arsyet pse Knicks largojnë yllin Noah

Mëngjesin e nesërm do të startojë NBA, kampionati më i ndjekur dhe më i bukur...

Lojërat me dorë në Shqipëri

Rezultatet e fundit në volejboll e basketboll

Në futboll vëmendja është përqendruar totalisht tek ekipi kombëtar, ndërsa në lojërat me dorë, gara...

Basketboll Meshkuj

Java e parë e Euroleague mbyllet me surpriza

Kanë përfunduar ndeshjet e fundit e javës së parë të Euroleague në basketboll për meshkuj,...

Ylli i NBA

LeBron James: Jo për Hollywood te Lakers

Ylli i basketbollit amerikan, LeBron James, beson se do të arrijë të bëjë te skuadra...

Sezoni nis më 16 tetor

30 më të paguarit e NBA sipas ekipeve

Të dielën e 16 tetorit starton sezoni i ri sportiv 2018-2019 në NBA, me 30...

Gjesti i tifozit të “Plisave”

Hiqet flamuri i Kosovës, vihet i Shqipërisë

Ka ndodhur në mes të kryeqytetit të Kosovës. Një ngjarje që ka shkaktuar shumë reagime...

Superliga, femrat

Çudi shqiptare, Tirana me 2 ekipe basketbolli

Tirana e basketbollit për femra do të përfaqësohet nga dy ekipe. E çuditshme, por gjithçka...

Basket, meshkuj e femra

Mungon 1 ekip, por hidhet shorti i kalendarit

Hedhja e shortit sot nuk ka sqaruar ende se cila do të jetë skuadra e...

NBA

Durant nuk tërhiqet pa mbrojtur titullin

Gjatë prezantimit të skuadrave për sezonin e ri sportiv 2018-2019 në NBA, për kampionët në...