MENU
klinika
NBA

Warriors nuk gabojnë dy herë radhazi

Basketbolli amerikan

Intrigohet NBA, humbin Raptors e Warriors

Nuk ka skuadra të pathyeshme, madje edhe ato që dukeshin se nuk do të kishte...

NBA

James udhëheq Lakers, 40 pikë për Harden

Mbrëmje prej protagonisti për LeBron James, vendimtar në suksesin e ngushtë 107-106 të Los Angeles...

NBA

Asnjë si Raptors, Warriors fitojnë pa Curryn

Kampionati i NBA ka një surprizë këtë sezon, me ekipin e Toronto Raptors që ka...

Basketboll Meshkuj

Partizani, dy herë “mat” Teutën pretendente

Duket se nuk do të jetë vetëm Teuta që do të dominojë në basketbollin e...

NBA

Mësohet shkaku i humbjes së thellë të Warriors

Mësohet edhe shkaku i humbjes së sotme në shtëpi i Golden State Warriors, ku Milwauke...

NBA

Bucks zbresin me këmbë në tokë Warriors

Vjen humbja e dytë për Golden State Warriors dhe për këtë surprizë mendon Milwaukee Bucks....

NBA

Raptors nuk njohin rivalë, rikthehen Lakers

Vijon forma e jashtëzakonshme e Toronto Raptors, që në 12 takimet e para të sezonit...

Basketboll Femra

Derbi bardheblu fitohet nga SH.K.B Tirana

Një derbi brenda familjes bardheblu dhe jo derbi të kryeqytetit, sic jemi mësuar të shohim...

NBA

Bucks bien përsëri, McCollum 40 pikë

Në “Moda Center” të Portland, të zotët e shtëpisë kanë fituar 118-103 ndaj Milëaukee Bucks....

Basket, Liga Ballkanike

Teuta fantastike, fiton edhe në Maqedoni

Teuta në basketboll për meshkuj po tregon një formë fantastike në të dy frontet. Djemtë...

Basketbolli amerikan

NBA, 10 fitore për Warriors dhe Raptors

Golden State Warriors ka vazhduar rrugën e fitoreve, duke regjistruar sot të 10-n radhazi, pasi...