MENU
klinika
Firmos për 3.5 vite

Shkëndija Tetovë prezanton lojtarin e Kombëtares

Rrëfimi i mjekut: Dy ditë në gjendje kome

20 vjet më parë Maradona luftonte për jetën…

Diego Armando Maradona lakohet si trajner i ardhshëm i Venezuelës. Gjërat kanë ndryshuar shumë për...

Tenis

Nadal e nis vitin 2020 me një rekord

Duket sikur janë drejt fundit, por ata vijojnë të vendosin rekorde në tenis. Roger Federer...

E merr me parametra zero

Bayern Munchen prezanton pasuesin e Neuer

Duket se te Bayern Munchen është kohë portierësh. Klubi bavarez, pasi emëroi Oliver Kahn në...

Në 3 vjet fitoi 9 tituj, 3 Champions radhazi

Zidane bën 4 vjet te Real, trajneri që shkroi historinë

Fiks 4 vjet më parë, Zinedine Zidane prezantohej si trajner i parë i Real Madrid...

NBA

Davis fantastik për Lakers, Harden për Rockets

Los Angeles Lakers ka nisur serinë tjetër të fitoreve radhazi, duke e cuar tashmë në...

Të kuqtë rikthejnë italianin

Partizani prezanton trajnerin e ri

Partizani e nis vitin me prezantimin e trajnerit të ri, një njohje e klubit të...

Më 10 janar në “Air Albania”

Çmimet e biletave në miqësoren e yjeve

Siç është bërë e ditur, më 10 janar, do të luhet një miqësore me pjesëmarrjen...

Shqiptari shënoi ndaj Everton

Goli i Shaqirit nominohet për më i miri i dhjetorit

Janë nominuar 8 golat më të bukur për muajin dhjetor në Premier League. Emrat e...

Vetëm 23 vjeç

Aksidenti tragjik, humb jetën futbollisti

Aksidentet gjithnjë e më shumë janë prezente në botë, por kur janë me pasoja për...

Edhe gjyqtarët janë njerëz

Pesë rastet kur arbitrat kërkuan falje pas gabimit

“Ne diskutojmë kur diçka shkon keq, por është e vështirë të pezullosh një arbitër”. Ka...

Nga kampi bardheblu

Tirana zbardh axhendën dhe miqësoret në Turqi

Nga nesër, ekipi i Tiranës do të nisë përgatitjet, me seancën e parë stërvitore në...

REKLAMA