MENU
klinika
'Ujqit e Dëborës' jashtë Europës!

Shtyhet vendimi/ CAS ‘venit’ ëndrrën e Skënderbeut!

NBA

Fitoi titullin/ Vërshojnë ofertat për yllin e Torontos!

Los Angeles Lakers po përpiqet që të krijojë një ekip të fortë për sezonin e...

Fitues i kampionatit afrikan

Mosha e këtij atleti po i habit të gjithë!

Edward Zakayo Pingua, i cili fitoi garën testuese të 5,000 metrave në Diamond League, që...

Fotografia që ndez shpresat e rikthimit!

Pogba bën Juventusin të ëndërrojë!

Paul Pogba ndodhet në Japoni, atje ku po zhvillon një tur me sponsorin e tij,...

Braziliani drejt rikthimit në shtëpi

Marrëveshja e çmendur/ Neymar pranë Barcelonës!

Neymar  te Barcelona? Lajmi ka kohë që qarkullon, është kthyer në një barcaletë tashmë, por...

"Bernabeu" pret galaktikun e radhës

Reali i pandalshëm/ Nesër një tjetër prezantim!

Pas nënshkrimeve dhe prezantimit të Jovic, Hazard dhe Rodrygo para tifozerësi madrilene në “Bernabeu”, Real...

Blerje të mëdha për italianin

Ja si do te jetë Juventusi i Sarrit!

Si do të jetë Juventus-i i Maurizio Sarri-t? Trajneri që ka marrë vendin e Massimiliano...

Festa e Torontos

2 milionë fansa në rrugë dhe të shtëna me armë!

Gati 2 milionë tifozë kanë mbushur rrugët e Toronto për të festuar titullin e parë...

Formula 1

3 femra shkruajnë historinë në garën e Le Mans!

Në garën 24-orëshe të La Mansh, të zhvilluar mes të shtunës dhe të dielës, për...

"The Special One" thyen heshtjen

Befason Mourinho: E ardhmja do të jetë…

Trajneri portugez Jose Mourinho ende nuk ka gjetur një skuadër për të drejtuar sezonin e...

Godet Napoli!

Ylli kolumbian do t’i bashkohet ekipit të Ançelotit

James Rodrigez është një hap larg Napolit. Dukej se ishte një ëndërr për tifozët napoletanë,...

Shorti tremb "Demat"

Champions/ Partizani përballë kampionëve!

Partizani ka qenë i pafat në shortin e turit të parë kualifikues në Champions League,...

REKLAMA