MENU
klinika
Pritet vendimi

Nënkampioni i botës rrezikon pesë vjet burg

“Kaiser” është bërë film

Futbollisti-mashtrues më i madh i historisë

Do të kishte shumë opinione të ndryshme nëse dikush do të pyeste se kush është...

18-vjeçari po shkëlqen

“Iniesta” i ri te Barcelona është shqiptar

Që shqiptarët janë bërë faktorë në Europë edhe sa i përket futbollit, kjo tashmë nuk...

Intervista e mesfushorit kuqezi

Memushaj: Nuk kisha këpucë në provën e parë…

Një intervistë speciale kushtuar mesfushorit të Kombëtares sonë, Ledian Memushaj, vjen nga Italia. Memushaj ka...

Çmimet

Nis shitja online e biletave për Shqipëri-Jordani

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave...

Rikthehet “Cavaliere”

Berlusconi, a do ta ngrejë Monzan si Milanin?

Shumë vite më parë, pikërisht në fillimin e vitit 1986, Silvio Berlusconi premtonte se do...

Eklent Kaçi

Historike, shqiptari është numri 1 në botë

Është historike për Shqipërinë, Eklent Kaçi është numri një në botë. Në Shqipëri ka fituar...

Rokada në Gjirokastër

Luftëtari shkarkon trajnerin dhe emëron të riun

Klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë Milosh Kostiç nga drejtimi i skuadrës gjirokastrite,. Drejtimin...

Champions League

Messi dhe Casillas vendosin rekorde të reja

Rekordet janë bërë për t’u thyer. Nga sezoni në sezon po thyhen rekorde të ndryshme...

Ish-kryeministri anglez

Tony Blair, president i Premier League?

Një lajm i bujshëm vjen nga mediet britanike. Ish-kryeministri anglez, Tony Blair, është shpalosur si...

Grupet E, F, G e H

Champions, sot Real-Roma dhe të tjerat…

Kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid, do të nisin mbrojtjen e titullit pa...

Champions, ndeshjet e para në grupe

Pesë gola në “Anfield”, Liverpool thyen PSG-në

Liverpool ka shpërdoruar në ndeshjen e parë të grupit në Champions League, teksa nga avantazhi...

REKLAMA