MENU
klinika
"Fadil Vokrri" inagurohet me festë

Kosova, vjen fitorja e parë në ndeshje zyrtare

Liga e Kombeve

Kombëtarja reziston vetëm një pjesë loje

Kombëtarja shqiptare rikthehet shumë shpejt me këmbë në tokë pas fitores 1-0 ndaj Izraelit. Kuqezinjtë...

Shiriti në “ankand”

Ndryshon përsëri kapiteni i Kombëtares

Që nga dita që Lorik Cana vendosi të largohej nga Kombëtarja, shiriti i kapitenit është...

Liga e Kombeve

Skoci-Shqipëri, formacionet zyrtare të sfidës

Në orën 20:45, në “Hamden Park” të Glasgoë, Skocia dhe Shqipëria do të provojnë forcën...

Kombëtarja U-19

Miqësorja, Islanda merr hak ndaj Shqipërisë

Në takimin e parë miqësor me Islandën, vetëm pak ditë më parë, Shqipëria U-19 fitoi...

Liga e Kombeve

Kosova kërkon fitoren e parë në “Fadil Vokrri”

Për Kosovën ka ardhur momenti i duhur. E hëna e 10 shtatorit është dita ideale...

Tenisti projekton të ardhmen

Nadal, presidenti i Real Madrid pas Perez?

Ai është një tenist i shkëlqyer, por edhe një tifoz i zjarrtë. Rafael Nadal ka...

Tifozat Kuq e Zi protagonistë

Shqiptarët “djegin” Glasgow para ndeshjes

Shumë shqiptarë jetojnë e punojnë në Britaninë e Madhe dhe sonte kanë prenotuar një vend...

Panucci sakrifikon Demirin

Strategjia kundër Greqisë për Enea Mihajn

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka vendosur që të sakrifikojë një nga prurjet e...

Tragjedia

Shokuese, vritet ish-lojtari i Saint-Etienne

Një ngjarje shokuese ka ndodhur mbëmbjen e djeshme. Ish-futbollisti i Saint-Etienne në kampionatin francez, William...

Flet ish-kapiteni Lorik Cana

“Kombëtarja e futi Shqipërinë në hartën e botës”

Tashmë është kthyer një tifoz i zjarrtë i Kombëtares, por Lorik Cana mbetet një figurë...

Liga e Kombeve

Sonte ndaj Skocisë, ja si pritet të luajë Kombëtarja

Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte, në orën 20:45, në “Hampden Park”, ndeshjen e dytë...

REKLAMA