Menu
Tifozët e Partizanit

“Guerrils”: Le të dridhen nga uragani i kuq!

Lojërat me dorë në Shqipëri

Rezultatet e fundit në volejboll e basketboll

Në futboll vëmendja është përqendruar totalisht tek ekipi kombëtar, ndërsa në lojërat me dorë, gara...

Drejtori i klubit

Rama tregon sekretin e suksesit të Partizanit

Një tjetër sukses i Partizanit ndaj një rivali kryesor si Kukësi ka bërë që të...

Kategoria Superiore, java 8

Partizani thyen Kukësin, ndryshon renditja

Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, përballë Kukësit, që ishte edhe ekipi pritës, Partizani...

Volejboll Femra

Një ukrainase për rrjetën e Partizanit

Skuadra e Partizanit në volejboll për femra është përforcuar me një volejbolliste ukrainase, Olga Uglenko,...

Kategoria Superiore, java 8

Kukësi-Partizani, detajet e supersfidës

Akoma pa u shuar jehona e ndeshjes Skënderbeu-Kukësi, e përfunduar me fitoren 1-0 të kampionëve...

Kategoria Superiore, java 7

Partizani bind me Teutën, i vetëm në krye

Partizani vijon me rezultatet pozitive dhe këtë herë është Teuta që del e mposhtur nga...

Vendimet e Disiplinës

Vetëm gjoba për derbin, pezullime te Burreli

Komisioni i Disiplinës në FSHF ka vendosur që të ndëshkojë me një gjobë të lehtë...

Kategoria Superiore, java 6

Derbi, Partizani “skuq” kryeqytetin

“Mallkimi” vijon për Tiranën, plot 14 ndeshje radhazi pa fitore në derbi. Partizani fiton 1-0...

Falet Xhumaja

Derbi luhet të premten, lojtarët në xhami

Derbi luhet edhe jashtë fushe. Nuk e kemi fjalën te tifozët, por për vetë protagonistët...

Plani i masave

Masat e Policisë për derbin Tirana-Partizani

Policia ka marrë masat e saj për mbarëvajtjen e derbit. Ajo do të jetë vigjilente,...

Tirana-Partizani në statistika

Sot derbi i kryeqytetit, jo thjesht pasion…

Rikthehet derbi i kryeqytetit Tirana-Partizani dhe sot e gjithë vëmendja është totalisht te kjo supersfidë,...