MENU
klinika
Durrës

Raporti kërcënon inxhinierët, 28-katëshi i paqëndrueshëm

Aksioni i IKMT

Krujë/ Mbyllen 26 gropa në furrën gëlqerore

Në fshatin Halilaj të Fushë Krujës u kompletua mbyllja e 26 gropave në furrën gëlqerore...

9 masa disiplinore

Gjonaj “shkund” drejtorinë e Mjedisit Durrës

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj doli sot ashtu si çdo javë për të bërë publike...

Ja rrugët ku do punohet

Punimet në mbikalimin e Fushë-Krujë, devijohet trafiku

Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një deklarate të përbashkët me policinë e shtetit njofton...

Do shiteshin si origjinale

Durrës/ Bllokohet kontieri me mallra të falsifikuara

Një kontenier i mbushur me mallra false është bllokuar sot në doganën e Durrësit. Mësohet...

Aksion në Fushë-Krujë

IKMT ‘zbarkon’ në furrat e gëlqeres

IKMT po zhvillon një aksion në Fushë-Krujë për prishjen e furrave të gëlqerës. Aksioni i...

Premtimi

Porto Romano së shpejti një park të ri

Fusha e Porto Romanos do të kthehet në një park të ri për banorët e...

Takimi në Durrës

Zgjedhjet Lokale/ Dako kërkon të punojë akoma

Gjatë takimit të sotëm në Durrës, në kuadër të projektit “Bashkia që Duam” kryeministri Edi...

Nuk i miratohet leja shpërblyese

Në “listën e zezë”si terrorist i ISIS, Verdi Morava 26-ditë grevë urie

Verdi Morava është në ditën e 26 të grevës së urisë në burgun e Fushë-Krujës....

Detaje

Prokurori i Apelit Durrës në “sitën” e Vetting-ut

Në KPK ka nisur sot seanca dëgjimore për drejtuesin e Prokurorisë së Apelit në Durrës,...

Detajet

E rëndë në Durrës, gjendet i pajetë trupi i punëtorit të Portit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. Një person i pajetë është gjetur në...

Digjen ullinj dhe shkurre

Zjarr i fuqishëm në Krujë, favorizohet nga era

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë hektarë të tërë tokë në Krujë. Sipas informacioneve zjarri...