MENU
klinika
Detajet

Vjedhjet/ Elbasani dhe Shijaku zgjohen me bankomatet “bosh”

'Durrës-Shijak'

Banorët në protestë: Rregulloni rrugën, ose e bllokojmë

Gjendja e rrugës që lidh Durrësin me Shijakun nxorri sërish në protestë banorët e Xhafzotajt...

"Shkakton trauma"

Rasti në Kavajë/ UNICEF dënon shfaqjen e identitetit

Pas abuzimit të 13-vjeçares në gjiminazin ‘Rilindja’ në Kavajë ka reaguar edhe UNICEF. Përmes një...

Detajet

Panik në Durrës/ Përfshihet nga zjarri banesa

Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati në qytetin bregdetar të...

'Gripi i derrit'

Durrës, pacienti i parë i prekur nga virusi AH1N1

Identifikohet rasti i parë me virusin A1H1 në spitalin e Durrësit. Bëhet me dije se...

Çfarë po ndodh?

Tjetër rast përdhunimi në Kavajë? Paralajmëron gazetarja

E ftuar në studion e emisionit “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar një tjetër skandal...

Ngjarja në Kavajë

Si djemtë kërcënuan 14 vjeçaren për të kryer marrëdhënie seksuale

Zbulohen të tjera detaje nga skandali i abuzimit seksual të vajzës 14 vjeçare në Kavajë....

Detajet

Durrës/ 3 të arrestuar, dhunuan dhe i morën lekët qytetarit

Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet se kanë kanosur dhe i kanë...

Flasin familjarët

E rëndë në Shijak, 67-vjeçari vetëdigjet me benzinë

Një 67-vjeçar në Shijak është vetëdjegur me benzinë. Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më...

Detajet

Durrës/ Qytetarët do të monitorojnë ndotjen e ajrit

Durrësi është një nga qytetet me një numër të lartë të të prekurve nga sëmundjet...

Detajet

Përdhunimi i 13-vjeçares/ Çfarë vendosi gjykata?

Masa “arrest me burg” është vendosur sot nga Gjykata e Durrësit për 7 adoleshentët të...

Deklaratat

Përdhunimi i të miturës/ Banorët e Kavajës: Nxënëse e shkëlqyer

Të shokuar nga ngjarja, prindërit e nxënësve të tjerë të shkollës 9-vjeçare “Rilindja” në Kavajë...