MENU
klinika
Operacioni policor ‘Shëtitësit’

Durrës/ Vodhën 22 banesa e lokale, 2 të arrestuar e 3 në kërkim

Operacioni "Muzgu"

Trafikonin lëndë plasëse/ Goditet grupi kriminal

Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur...

Protesta kundër tarifave

Studentët në protestë, pas Tiranës vjen edhe Durrësi

Studentët e Universiteteve Publike pritet të protestojnë edhe sot para Ministrisë së Arsimit dhe Sportit...

Operacioni ndërkombëtar

Italiani i shumëkërkuar arrestohet në Durrës

Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet...

Komisariati i Durrësit

Çudira shqiptare/ Vidhet kasaforta brenda komisariatit

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Komisariatin e Durrësit, ku raportohet se janë vjedhur...

Detajet

Durrës/ Kapet italiania, trafikonte automjete të vjedhura në Shqipëri

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetase italiane, pasi akuzohet për trafik automjetesh të vjedhura...

Emrat

Durrës/ Ishin kthyer tmerri i qytetit, arrestohen dy ‘skifterat’

Dy shtetas kanë rënë në prangat e policisë, si pjesë e një grupi të strukturuar...

Detajet

Shpërthimi me tritol në Fushë-Krujë, deklarata e policisë

Policia e Durrësit ka dhënë detaje rreth shpërthimit me lëndë plasëse që ndodhi dje në...

Flet kryebashkiaku Dako

Shpëtojnë durrsakët, ska më fekale

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako në inagurimin e e kolektorit të ri tha për mediat...

Detajet

Me kamion drejt Italisë, kapen në Durrës tre të rinjtë

3 shtetas janë ndaluar nga policia Kufitare pasi tentuan të kalonin Portin e Durrësit duke...

Identiteti i viktimave

Fushë-Krujë/ Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Krujë. Sipas raportimeve të para...

Evidentohen shkelje të rënda

Pasojat shkatërrimtare/ Pritet mbyllja e guroreve të Krujës

Një janari i vitit të ardhshëm pritet të shënojë mbylljen e guroreve në Malin e...