MENU
klinika
Protesta

Bojkotuan mësimin/ Ngujohen edhe studentët e Durrësit

Bilanci i viktimave

I ftohti / Pas Korçës, gjendet një tjetër person i vdekur në Durrës

Vetëm brenda 24 orëve janë shënuar dy viktima nga i ftohti në vend. Pas Korçës,...

Banorët protestojnë

‘Rruga e Vdekjes’/ Në 10 vite, 24 të vdekur

Banorët e zonës së ish-Kënetës në Durrës janë ngritur në protestë për mungesën e sinjalistikës...

Detajet

Markata e Durrësit përfshihet nga flakët

Markata e Durrësit është përfshirë nga flakët ditën e sotme Dy zjarrfikëse kanë shkruar menjëherë...

Vonesa e trageteve

Moti i keq paralizon lundrimet nga porti i Durrësit

Dy tragetet e linjës Bari-Durrës do të mbërrijnë në port me disa orë vonesë për...

Detajet dhe Emrat

Durrës/ Si u zbulua heroina me destinacion Italinë

Të paktën 4 kg heroinë janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në portin e Durrësit. Policia...

25 më të kërkuarit

Policia shpall listën e personave të kërkuar në Durrës

Policia e Shtetit ka shpallur sot në faqen zyrtare të Facebook, listën e disa personave...

Shkelje e ligjit

KLSH çon në Prokurori 5 ish-zyrtarë të hipotekës në Kavajë

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori 5 ish-regjistrues të Hipotekës së Kavajës....

Devijimi i trafikut

Mbyllet sot autostrada Tiranë-Durrës

Duke nisur nga dita e sotme do të mbyllet autostrada Tiranë-Durrës për shkak se do...

Autoriteti Rrugor Shqiptar

Mbyllet autostrada Tiranë-Durrës më 4 janar

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH), njofton se autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet në datën 4 janar,...

Qëndra e Kontrollit Teknik

Durrës/ Radhë kilometrike të automjeteve te kolaudimet

Radhë të gjata automjetesh dhe qytetarë që humbasin orë dhe ditë të tëra në pritje...

Detajet

8 tonë verë kontrabandë, pranga dy personave në Durrës

Hetimi doganor arreston në flagrancë dy persona pasi tentuan të fusnin 8 mijë litra verë...