MENU
klinika
Durrës

Emri/ Kapet pas 10 vitesh i riu që vrau për vetëmbrojtje

Kapen 3 klandestinë

Durrës/ Kontrolle të rrepta në port, sekuestrohet sasi droge

Policia Kufitare vijon zbatimin e masave shtesë në kontrollin e mjeteve dhe dokumentacionin e udhëtarëve....

Operacioni policor ‘Shëtitësit’

Durrës/ Vodhën 22 banesa e lokale, 2 të arrestuar e 3 në kërkim

Një grup i cili gjatë muajve të fundit ka vjedhur 22 banesa dhe lokale në...

Operacioni "Muzgu"

Trafikonin lëndë plasëse/ Goditet grupi kriminal

Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur...

Protesta kundër tarifave

Studentët në protestë, pas Tiranës vjen edhe Durrësi

Studentët e Universiteteve Publike pritet të protestojnë edhe sot para Ministrisë së Arsimit dhe Sportit...

Operacioni ndërkombëtar

Italiani i shumëkërkuar arrestohet në Durrës

Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet...

Komisariati i Durrësit

Çudira shqiptare/ Vidhet kasaforta brenda komisariatit

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Komisariatin e Durrësit, ku raportohet se janë vjedhur...

Detajet

Durrës/ Kapet italiania, trafikonte automjete të vjedhura në Shqipëri

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetase italiane, pasi akuzohet për trafik automjetesh të vjedhura...

Emrat

Durrës/ Ishin kthyer tmerri i qytetit, arrestohen dy ‘skifterat’

Dy shtetas kanë rënë në prangat e policisë, si pjesë e një grupi të strukturuar...

Detajet

Shpërthimi me tritol në Fushë-Krujë, deklarata e policisë

Policia e Durrësit ka dhënë detaje rreth shpërthimit me lëndë plasëse që ndodhi dje në...

Flet kryebashkiaku Dako

Shpëtojnë durrsakët, ska më fekale

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako në inagurimin e e kolektorit të ri tha për mediat...

Detajet

Me kamion drejt Italisë, kapen në Durrës tre të rinjtë

3 shtetas janë ndaluar nga policia Kufitare pasi tentuan të kalonin Portin e Durrësit duke...