MENU
klinika
Detajet

Me kamion drejt Italisë, kapen në Durrës tre të rinjtë

Identiteti i viktimave

Fushë-Krujë/ Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Krujë. Sipas raportimeve të para...

Evidentohen shkelje të rënda

Pasojat shkatërrimtare/ Pritet mbyllja e guroreve të Krujës

Një janari i vitit të ardhshëm pritet të shënojë mbylljen e guroreve në Malin e...

Helmim masiv

Në urgjencë, 40 punonjëse të rrobaqepsisë

Rreth 40 punonjëse janë helmuar në një rrobaqepsi në Durrës. Punonjëset shfaqën shenja helmimi, marrje...

Fituesi

Del rezultati/ zgjidhet kreu i ri i PD-së në Durrës

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike në qarkun e Durrësit....

Detajet

Pakoja tek makina e kreut të Hekurudhës, reagon policia

Policia e Durrësit ka reaguar zyrtarisht pas lëndës artizanale (plasëse) që u gjet afër makinës...

Durrës

Eksploziv makinës së drejtorit të Hekurudhave

Makinës së Drejtorit të Hekurudhave Shqiptare, Ani Dyrmishi i është vendosur lëndë plasëse. Sipas informacioneve...

Ngjarje e rëndë

50-vjeçarja nga Durrësi bie nga kati i 7-të

Një ngjarje e rëndë ka nddhur ditën e sotme në qytetin e Durrëst, teka një...

Operacioni ‘VOL-VO 4’

Grupi i Shijakut dhe dy ish-deputetët kërkojnë lirimin

Nga operacioni i policisë ‘Vol vo 4’, i shtrirë në disa qytete të vendit dhe...

Operacioni i policisë

Durrës/ Arrestohen dy të rinj, kapen me armë

Policia e Durrësit ka arrestuar dy të rinj pasi në makinën e tyre janë gjetur...

Fushë-Krujë

Djegia e plehrave në landfill rrezikon jetën e banorëve

Banorët e fshatit Halilaj në qytetin e Fushë-Krujë jetojnë çdo ditë mes ndotjes nga djegia...

Gjykata e Durrësit

Durrës/ Divorcet: 387 çifte të ndara në një vit

387 martesa kanë përfunduar në dyert e Gjykatës së Durrësit, me objekt zgjidhje martesore në...