MENU
klinika
Njoftimi

Durrës/ Vodhën një makinë e dy biznese, 3 në pranga

Detajet

Emrat/ Këta janë 22 “gangsterët” e Tiranës

Policia e Shtetit në një postim në “Facebook”, ka publikuar emrat e 22 personave më...

Konflikt interesi

Dy procese gjyqësore paralele për ‘Velierën’ e Durrësit

Projekti i Velierës që synonte transformimin e qendrës së Durrësit mbetet ende i hapur me...

Njoftimi

Punimet në autostradë, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se autostrada Tiranë-Durrës, në të cilën...

Mbledhin firmat

Pas Tiranës, pedagogët e Durrësit mbështesin studentët

Në një kohë që studentët kanë vendosur të bojkotojnë mësimin dhe të ngujohen brenda auditoreve...

Detajet

Konsumoi fostoksinë, 20-vjeçari vdes në aksident rrugës për spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një 20-vjeçar ka tentuar t’i japë...

Protesta

Bojkotuan mësimin/ Ngujohen edhe studentët e Durrësit

Bojkotit të studentëve të vendosur në kërkesat e tyre u janë bashkuar edhe studentët e...

Bilanci i viktimave

I ftohti / Pas Korçës, gjendet një tjetër person i vdekur në Durrës

Vetëm brenda 24 orëve janë shënuar dy viktima nga i ftohti në vend. Pas Korçës,...

Banorët protestojnë

‘Rruga e Vdekjes’/ Në 10 vite, 24 të vdekur

Banorët e zonës së ish-Kënetës në Durrës janë ngritur në protestë për mungesën e sinjalistikës...

Detajet

Markata e Durrësit përfshihet nga flakët

Markata e Durrësit është përfshirë nga flakët ditën e sotme Dy zjarrfikëse kanë shkruar menjëherë...

Vonesa e trageteve

Moti i keq paralizon lundrimet nga porti i Durrësit

Dy tragetet e linjës Bari-Durrës do të mbërrijnë në port me disa orë vonesë për...

Detajet dhe Emrat

Durrës/ Si u zbulua heroina me destinacion Italinë

Të paktën 4 kg heroinë janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në portin e Durrësit. Policia...