MENU
klinika
E pavaksinuar

Fruthi në Shqipëri/ Vdes foshnja e parë në Pediatri

Vendimi

Pushohet çështja ndaj Dakos, Apeli rrëzon Shoqërinë Civile

Kërkesa e shoqërisë civile, e cila kishte ngritur padi kundër kreut të Bashkisë Durrës, Vangjush...

Emri që e zëvendëson

Valë shkarkimesh, ikën drejtori i Portit të Durrësit

Drejtori i Portit të Durrësit Afrim Bakaj është shkarkuar sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe...

Arsyet

Pezullohet drejtori i Burgut të Rrogozhinës

Hetimet e nisura nga Prokuroria e Kavajës për korrupsion kanë sjellë pezullimin nga detyra të...

Detajet

Digjet një makinë në Durrës, dyshimet e para

Një automjet është djegur ditën e sotme në Durrës, në afërsit të Shkëmbit të Kavajës....

Njoftimi

Durrës/ Vodhën një makinë e dy biznese, 3 në pranga

Tre persona janë vënë në pranga nga blutë e Durrësit, pasi dyshohen si autorë të...

Detajet

Emrat/ Këta janë 22 “gangsterët” e Tiranës

Policia e Shtetit në një postim në “Facebook”, ka publikuar emrat e 22 personave më...

Konflikt interesi

Dy procese gjyqësore paralele për ‘Velierën’ e Durrësit

Projekti i Velierës që synonte transformimin e qendrës së Durrësit mbetet ende i hapur me...

Njoftimi

Punimet në autostradë, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se autostrada Tiranë-Durrës, në të cilën...

Mbledhin firmat

Pas Tiranës, pedagogët e Durrësit mbështesin studentët

Në një kohë që studentët kanë vendosur të bojkotojnë mësimin dhe të ngujohen brenda auditoreve...

Detajet

Konsumoi fostoksinë, 20-vjeçari vdes në aksident rrugës për spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një 20-vjeçar ka tentuar t’i japë...

Protesta

Bojkotuan mësimin/ Ngujohen edhe studentët e Durrësit

Bojkotit të studentëve të vendosur në kërkesat e tyre u janë bashkuar edhe studentët e...