MENU
klinika
Detajet

Durrës, mjekët në protestë për kolegun e dhunuar

Tmerri për pasagjerët

Avaria e tragetit Bari-Durrës, ankorohet me 12 orë vonesë

12 orë vonesë, por trageti i linjës Bari-Durrës ka mbërritur më në fund në destinacion....

EMRI

Aksidenti në Fushë Krujë, ndërron jetë një nga të rinjtë

Mëngjesin e sotëm u raportua për një aksident në aksin Fushë Krujë-Krujë, ku u plagosën...

Ekzekutim me 5 plumba

U gjet i vrarë në makinë, si ndodhi vrasja në Durrës?

Një krim i rëndë në Durrës tronditi qytetin që në orët e para të mëngjesit....

Detajet e para

E rëndë në Durrës, gjendet i vrarë në makinë një person

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm. Një...

Detajet

Aksident në Fushë Krujë, tre të rinj në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë. Si...

Probleme në disa zona

Era e fortë penalizon Fushë-Krujën: Pa drita!

Disa zona të Fushë-Krujës kanë mbetur pa energji elektrike si pasojë e dëmeve në rrjetin...

Detajet

“Veliera”/ Bashkia Durrësit fiton ndaj shoqërisë civile

Bashkia e Durrësit ka fituar përballë shoqërisë civile për projektin ‘Veliera’. Gjykata Administrative e Apelit...

Rreziku nga ndotja

Fushë Krujë, ndotja rrezikon 40 mijë banorë

Djegia e mbeturinave ne fshatin Halil të Fushë Krujës vijon të mbetet një problem shqetësues...

Aksidenti

Përplaset me shtyllën, vdes 35-vjeçarja

Një 35-vjeçare ka humbur jetën në një aksident mesditën e sotme në Fushë-Krujë. Sipas të...

Përdhunimi në Kavajë

Gjykata merr vendimin për të miturit: Burg!

Të miturit e përfshirë në skandalin seksual në qytetin e Kavajës janë lënë në burg...

Sloganet pikante

Mesazhet për Ramën, parrullat e protestuesve nga rrethet

Slogane pikante dhe parulla me mesazhe të forta kanë zgjedhur protestuesit e rretheve sot për...