MENU
klinika
Njoftimi

Lufta mes bandave në Kavajë, policia nxjerr detaje të reja

Njoftimi

Terrori në Kavajë/ Policia jep detaje: Autorë, dy vëllezër…

Policia e Shtetit ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë në Kavajë. Dy...

Detaje nga ngjarja e rëndë

U vra me bukë në dorë, identifikohet viktima në Kavajë

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë me 1 të vdekur e disa...

Përplasje mes grupeve rivale

Tronditet Kavaja, vritet me armë një person

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Kavajës ditën e sotme. Një person...

Bashkia e vetme që humbi PS

Përfundon numërimi i votave në gjithë vendin

Pas përfundimit të numërimit të votave në të gjithë vendin, 60 bashki nga 61 të...

Tabelat

Edhe një kuti në Durrës, ja sa vota ka marrë kandidatja e PS

Në Bashkinë Durrës ka mbetur edhe një kuti për t’u numëruar. Nga numërimi i 323...

Gara mes dy femrave

Durrës/ Bashkinë e merr Valbona Sako

Ka përfunduar procesi i numërimit në Bashkinë e Durrësit. Në garë për kryetare bashkie ishin...

Zgjedhjet lokale

Përfundon numërimi/ Bushi konfirmohet në Krujë!

Ka përfunduar numërimi i votave për Bashkinë e Krujës. Sipas informacioneve, nga 18 636 vota...

Policia jep detajet

E rëndë në Durrës, humb jetën turisti sapo futet në det

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës gjatë ditës së sotme. Një turist 49-vjeçar...

Rezultati

Përfundon numërimi i votave, ja kush e fitoi Bashkinë Kavajë

Ka përfunduar procesi i numërimit edhe në Bashkinë e Kavajës. As në këtë bashki nuk...

Tabelat

Mbyllet numërimi i votave në 23 bashki, ja fituesit

Në 23 bashki të vendit është mbyllur numërimi dhe kanë dalë fituesit. Rezultatet pas përfundimit...

Tabela

Numërimi i votave në Durrës, kandidatja e PS në avantazh

Në Bashkinë e Durrësit gara mes dy kandidateve, Valbona Sako e Partisë Socialiste dhe Valbona...