MENU
klinika
Pa lëndë të parë

Uzina Ballsh/ 1-mijë punëtorë mbeten pa punë

Deklarata e tij

Vrau gruan dhe kunatën, burg për autorin

Gjykata ka vendosur masën e dënimit me arrest me burg për shtetasin Gazmend Musta, i...

Mallakastër

Plagosi bashkëshorten me thikë, kapet 56-vjeçari pas 10-muajsh

Policia e Mallakastrës kap dhe ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për plagosjen e...

Detajet

Vrau gruan dhe kunatën, 34-vjeçari: Jam penduar. Nuk doja…

Gazmend Musta autori i krimit të dyfishtë që tronditi qytetin e Ballshit pasditen e 2...

Detajet

Tërmeti ‘shkund’ Himarën, Vlorën, Sarandën e Gjirokastrën

Një tërmet me magnitudë 4.7 ballë i shkallës rihter është regjistruar mbrëmjen e sotme në...

Bora shkon në breg

Pas 20-vitesh bora zbardh Dhërmiun

Republika e Shqipërisë, karakterizohet ditën e sotme nga një mot i ftohtë, ku reshjet e...

Akuzon PD-ja

“Rama përjashton kompanitë e huaja për TEC-in e Vlorës”

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka reaguar për hapjen e procedurave për dhënien me...

Pse se lashë gruan të shkonte

Rrëfehet autori i krimit të dyfishtë në Ballsh!

Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes së dyfishtë në Ballsh pasditen e djeshme. Gazment Musta...

Detajet

Zbardhet sherri para vrasjes në Ballsh

“Jam unë burri i shtëpisë”. Ka qenë kjo fjalia e fundit që ka thënë 34-vjeçari...

Krim në familje

Vrau gruan dhe kunatën në prani të fëmijëve të mitur!

Një krim i dyfishtë në familje ka tronditur qytetin e Ballshit në ditën e dytë...

Tronditet Ballshi

Ngjarje e rëndë/ Burri vret me thikë gruan dhe kunatën 18 vjeçe!

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Ballshit pasditen e sotme. Ka ndodhur një...

Zjarr i madh

Digjet Radhima në ditën e parë të vitit

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në kodrën e Radhimës në Vlorë. Mësohet se...