MENU
klinika
Balluku jep lajmin

Rihapet gara për ndërtimin e rrugës Milot-Fier

“Krim i organizuar”

OFL-ja ‘shënjestron’ fierakun e dënuar në Kosovë

Operacioni Forca e Ligjit u çon formularin për vetëdeklarimin e pasurisë shtetasve Shpendi Lilaj dhe...

U qëllua me 8 plumba

Vrasje me armë zjarri në Vlorë, ekzekutohet një i ri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Jug të vendit ku një...

Infektohen mësues, policë e mjekë

Berat/ Vijojnë rastet me COVID-19 nëpër institucione

Kanë vijuar edhe sot infektimet nga Covid-19 në shumë kopshte e shkolla të qarkut të...

Vatër e nxehtë e koronavirusit,

Fieri, mbyllen për 4 ditë 12 kopshte dhe çerdhe

Fieri vijon të mbetet një ndër qytetet me numër të konsiderueshëm qytetarët të prekur nga...

“Trafik droge, vjedhje dhe plagosje”

OFL ‘i troket’ në derë 7 të dënuarve. Kush janë?

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë 7 të dënuarve...

Tjetër humbje për bluzat e bardha

Mjeku i njohur vlonjat ndërron jetë pasi u prek me COVID

Mjeku i njohur vlonjat Bledi Nini humb betejën me koronavirusin. Lajmin e trishtë e ka...

Do të jetë hapur për 30 ditë

Çelet gara për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku ka njoftuar sot rihapjen e garës ndërkombëtare për aeroportin e...

Një punojëse rezulton pozitive

COOVID-19/ Mbyllet çerdhja në Vlorë

Çerdhja numër dy në Vlorë është mbyllur nga Inspektoriati Shëndetësor, pasi një punonjës rezultoi pozitiv...

Efektet e COVID-19

Cilat janë qarqet më të goditura për numrin e viktimave?

Shkodra dhe Lezha rezultojnë qarqet që kanë pasur rritjen më të lartë të jetëve të...

Festa në kohë pandemie

Magjia e dritave transformon Beratin!

Edhe pse ndodhemi në kohë pandemie në Berat ka filluar zbukurimi i qytetit për festat...

“Trafik droge dhe prostitucion”

Kush janë 4 personat që duhet të deklarojnë pasurinë?

Operacionit Forca e Ligjit ka zbarkuar në Berat duke i kërkuar llogari për pasurinë 4...