MENU
klinika
Banorët: Dëmi është i madh për herë të dytë

Zjarri në Karbunarë, digjen 100 hektarë ullinj

Pas Pogradecit, tjetër arrestim për abuzim me të miturit në Lushnje

Shoferi 52-vjeçar denoncohet nga familja e 12 vjeçares

Një 52 vjeçar nga Lushnja ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme...

Naftëtarët e Ballshit në protestë

“Të hënën nuk paraqitemi në punë”

Naftëtarët në Ballsh kanë nisur sërish protestat, në mbrojtje të kauzës së tyre, për paga...

Një punonjëse rezultoi pozitive

Mbyllet për shkak të COVID-19 biblioteka publike e qytetit të Fierit

Biblioteka publike e qytetit të Fierit është mbyllur për shkak se i afërmi i një...

Emrat

OFL zbarkon në Vlorë, i kërkon llogari tre të dënuarve

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar në Vlorë, ku i kërkon llogari për pasurinë tre...

Dalin shifrat

Pë 5 vjet, 509 hektarë pyje u “zhdukën”

Shqipëria është një vend i pasur me pyje e kullota, por sipërfaqja e tyre po...

Çfarë ndodhi?

Gjen vdekjen 58-vjeçari, policia jep detajet e para

Humb jeten tragjikisht nje 58-vjecar ne fshatin Frakull e Vogël, ne Fier. Informacionin paraprak: Sot...

Rama: Puna vijon pa ndalur!

“Kantieri i shëndetësisë në maternitetin e Beratit”

Kantieri i shëndetësisë në maternitetin e Beratit është një investim i shumëpritur për banorët e...

Fier

Infektohet me COVID-19 mësuesja dhe sanitarja e shkollës 9-vjeçare

Një mësuese dhe sanitarja e shkollës 9-vjeçare ‘Naim Frashëri’ në Fier kanë rezultuar pozitive me...

Nga Bypass-i i Fierit tek Korçë- Ersekë

Këto janë 12 rrugët e rindërtuara në Jug

Kryeministri Edi Rama ka nisur javën me një video ku tregohen 12 rrugë të cilat...

Pamjet mahnitëse

Kriporja e Nartës merr ngjyrë rozë

Pamje mahnitëse publikohen nga Kriporja e Nartës, pak kilometra larg nga qyteti bregdetar i Vlorës me...

Zjarrfikëset në vendngjarje

Përfshihet nga flakët një zonë në Karaburun

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në një sipërfaqe toke në zonën...