MENU
klinika
Dita e 12 e grevës së naftëtarëve

Kreu i sindikatë dërgohet me urgjencë në spital

Kandidatët e PD për deputet

Fieri pro listës, skualifikime në Patos dhe Divjakë

Ndryshe nga Korça dy ditë më parë, në qarkun e Fierit ish-deputetët e listës së...

Në të njëjtën kohë me Fierin

PD nis votimin e kandidatëve edhe në Lushnje e Divjakë

Në të njëjtën kohë me Fierin, Partia Demokratike sot ka nisur votimet e kandidatëve për...

Dita e 11 e grevës

Naftëtarët e Ballshit kyçen brenda dhe refuzojnë çdo shërbim

Naftëtarët e Ballshit të cilët ndodhen prej 11 ditësh në grevë urie, kanë marrë një...

Zgjedhjet për kandidatët në PD

Tirana dhe Fieri, qarqet e fundit që mbyllin procesin e votimit

Pakënaqësinë me listën e vitit 2017, demokratët e Korçës e shprehën menjëherë sapo u dha...

Frekuentohej nga 100 fëmijë

Mbyllet kopshti në Ballsh, infektohet mësuesja me COVID-19

Një kopsht është mbyllur në Ballsh, pasi një mësuese ka rezultuar pozitive me koronavirus. Deri...

Mjekë, edukatorë dhe gjimnazistë

Raste të reja me Covid-19 në Berat

Dy mjekë të Qendrave Shëndetësore të fshatrave Velabisht e Cukalat janë infektuar me Coronavirus. Mjekët...

Shkatërrohet grupi

Shtatë të arrestuar në dy operacione në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione. Gjatë operacionit antidrogë të koduar...

"Do të vijojmë në fazën 2…"

Landfilli i Vlorës/ Nis puna për ndërtimin e tij në Sherishtë

Kryeministri Edi Rama njofton se tashmë ka nisur puna për ndërtimin e ladfillit të ri...

Dita e 9-të

Greva e urisë, përkeqësohet gjendja e naftëtarëve

Greva e urisë e naftëtarëve të Ballshit është futur sot në ditën e nëntë. Kjo...

I ati ndodhet rëndë në spital

Babë e bir i zë korenti, ndërron jetë i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në fshatin Lapardha të Beratit....

OFL-ja në Berat e Kuçovë

Kërkohet justifikimin e pasurisë katër të dënuarve për drogë

Vazhdon operacioni i OFL-së. Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar në Kuçovë e Berat ku...