MENU
klinika
Parandalimi i përmbytjeve

Gërryerja e Vjosës/ Ndërtohen 5 argjinatura të reja

Ish-TEC-i i Kuçovës

U shndërrua në gërmadhë sot pritet të bëhet park bashkëkohor

Një park me kushte bashkëkohore do të ndërtohet në qytetin e Kuçovë, nga Bashkia. Përtej...

Fotot

Lista/ 16 të rrezikshmit e Beratit, mes tyre një femër

Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat më të kërkuar ne Berat në...

Emrat

Lista e Policisë: Ja 17 më të rrezikshmit e Fierit

Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorës, Policia e Shtetit...

Dëgjesa në Frakull

Fier/ fillon turi i dëgjesave për projektbuxhetin e 2019

Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka nisur turin e dëgjesave publike për projektbuxhetin...

Apeli ‘rrëzon’ shkallën e parë

Vlorë/Gjykata e Apelit shpall të pafajshëm Shpëtim Gjikën

Gjykata e Apelit të qarkut të Vlorës, ka shpallur të pafajshëm nga akuzat ish-kryetarin e...

Në Vlorë

Akuzat për vrasje/ 8 personat më të kërkuar

Policia e Shtetit ka publikuar listën me 8 personat në kërkim me rrezikshmëri shumë të...

Komisioni i Pavarur Kualifikimit

Vettingu/ Gjykatësja e Apelit të Vlorës përpara komisionit

Në bazë të verifikimit të nisur nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për Vettingun në...

Operacioni i policisë

Arrestohet i forti i Fierit, kapet me armë dhe drogë

Operacioni “Ndëshkimi i të fortëve” ka goditur sërish në Fier ku është sekuestruar armë, drogë...

Vrasja në Kotë

Vrasja e zyrtarit të bashkisë, autori: Jam penduar

Admir Delaj akuzohet për veprën penale “vrasje me dashje”, për vrasjen e kryetarit të Njësisë...

Në Vlorë

Vrasja në Selenicë/ Gjykata jep masën e sigurisë për autorin

Pas ngjarjes së ndodhur tre ditë më parë në Selenicë të Vlorës, ku mbeti i...

Detaje të projektit

Kuçovë/ Baza ushtarake, Rama: Investim i NATO-s

Kreu i qeverisë Edi Rama ka folur sot në Kuçovë për projektin e NATO-s për...