MENU
klinika
"Paguajmë taksat"

Të blesh mes baltës, ankohen tregtarët e Beratit

Ja çfarë dyshon policia

Gjendet i pajetë në banesën e tij 67-vjeçari nga Kuçova

Një i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Kuçovë. Viktima është...

Rinia drejt Greqisë

Fshati turistik i Zvërnecit u mbetet të moshuarve

Mungesa e investimeve në fashatin turistik të Zvërnecit, ka detyruar banorët që ta braktisin atë....

Ja dyshimet e para...

Gjendet e vdekur 14-vjeçarja në Berat

Një 14-vjeçare nga fshati “Syzezë” në Urë-Vajgurore Berat ka gjetur vdekjen pasditen e djeshme. Vajza...

Tre zjarrfikëse luftë me flakët

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Vlorë

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar. Ngjarja ka ndodhur...

E ndihmuan të largohej

Atentat kryebashkiakut, Saraçi ende në arrati

Gëzim Saraçi, autori i sulmit me granatë ndaj kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe mbetet ne...

Nga Fifi te Zerka...

Këngëtarët që kënduan në Vlorë në pritje të 2020

Vlora kremton me spektakël fishekzjarresh dhe një koncert festiv natën e nderrimit të viteve. Në...

I lënduari i parë

I plasi kapsolla në dorë, 60-vjeçari në Vlorë humb tre gishtërinjtë

I lënduari i parë nga festa e ndërrimit të viteve është një 60-vjeçar nga fshati...

Lokalizohet ish-shoferi

Plagosja e Fatos Tushes/ Shpërblim për gjetjen e autorit

Policia e Shtetit ka publikuar foton e Gëzim Saraçit, i shpallur në kërkim, personi që...

RENEA dhe FNSH-ja në kërkim të autorit

Plagosja e kryebashkiakut/ Hodhi granatë se u pushua nga puna

Pas ngjarjes në Lushnjë ku mbeti i plagosur krye bashkiaku dhe sekretarja e tij, ka...

Plagoset kryebashkiaku

Shpërthim në Bashkinë e Lushnjes

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar sot në bashkinë e Lushnjës, ku për pasojë ka...

Masat për festat e fundvitit

Vlora zgjohet nën kontrolle blic

Policia ka shtuar masat dhe kontrollet e imtësishme në kuadër të planit të masave për...