MENU
klinika
Prej 9 ditësh i shtruar në spital

Një tjetër mjek humb betejën me Covid

Rëndohet gjendja e tyre shëndetësore

Naftëtarë e Ballshit, shtatë ditë në grevë!

Kanë kaluar një javë që kur naftëtarët e Ballshit janë futur në grevë urie. Situata...

Në garë 39 kandidatë

PD voton sot kandidatët në Vlorë, ja lista me emrat

Vlora, një qark me 12 mandate deputetësh do të votojë të dielën për 39 kandidatë...

Raste të reja me COVID-19 në Berat

Infektohet një mësuese dhe një zjarrfikës

Rastet me Covid-19 kanë njohur rritje javët e fundit në qarkun e Beratit. Një mësues...

Dita 6/ "Po na vret më shumë..."

Si paraqitet gjendja shëndetësore e naftëtarëve?

Vijon të rëndohet situata shëndetësore e naftëtarëve, kur kanë hyrë në ditën e 6 të...

Dita e pestë e grevës së urisë

Dërgohet me urgjencë në spital një prej naftëtarëve në Ballsh

Aleksandër Mejdani, personi që shikoni në foto, është një prej naftëtarëve të Ballshit që prej...

Vettingu në Polici

Shkarkohet nga detyra drejtori i SHÇBA për rajonin Fier-Berat

Arben Frashëri, drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier – Berat, në SHÇBA është shkarkuar nga detyra....

Dalin pozitive dy infermiere

Rikthehet Covid-19 në Spitalin e Beratit

Dy raste të reja me Covid-19 janë regjistruar brenda ambienteve të Spitalit Rajonal Berat, duke...

Ballsh

Dita e katërt e grevës/ Rëndohet gjendja e naftëtarëve!

Greva e naftëtarëve të Ballshit ka hyrë në ditën e katërt këtë të enjte. Gjendja...

Formular për të dënuarit për terrorizëm

OFL zbarkon në Fier, Mallakastër dhe Gjirokastër

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar ditën e sotme formularin e vetëdeklarimit të pasurisë...

Naftëtarët në grevë

“Askush nuk i ka dëgjuar kërkesat tona!”

Gjatë një lidhje telefonike, një nga naftëtarët e Ballshit grevistë tha se askush nuk i...

Dita e dytë e grevës së naftëtarëve të Ballshit

“Nëse nuk na i plotësojnë kushtet do vdesim këtu”

Naftëtarët e Ballshit sot janë në ditën e dytë të grevës së urisë. Ata nuk...