MENU
klinika
Ja çfarë dyshon policia

Zjarr në katin e parë të Sigurimeve Shoqërore në Fier

Drogë dhe prostitucion

OFL zbret në Fier dhe Lushnje, kush janë katër të dënuarit

OFL i ka nisur kërkesën për vetëdeklarimin e pasurisë, 4 të dënuarve në Fier dhe...

"Duam të punësojmë shtetas të huaj"

Operatorët turistikë kërkesë Ramës: Lehtëso procedurat

Operatorët turistikë në qytetin e Vlorës i janë drejtuar me një kërkesë kryeministrit Edi Rama,...

Patos

64-vjeçari i jep fund jetës në kasollen pranë shtëpisë

Një 64-vjeçar nga Patosi i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. 64-vjeçari është vetëvarur...

Lleshaj në Berat

Prezantohet Njësia e Posaçme Operacionale e forcave ‘Shqiponja’

Është prezantuar sot në Berat, Njësia e Posaçme Operacionale e forcave “Shqiponja”,njësi që operon prej...

Sërish protesta në Ballsh

Sot, afati i fundit për të vendosur rifillimin e punës së naftëtarëve

Sot është afati i fundit për të vendosur rifillimin e punës së naftëtarëve të Ballshit...

Vihet nën hetim 45-vjeçari

Nxirrnin inerte nga Semani e Shkumbini, gjobiten 2 biznese

Dy biznese që dëmtonin shtratin e dy lumenjve, Seman dhe Shkumbin janë gjobitur nga Inspektorati...

Pjesë e Parkut Kombëtar Divjakë-Karavasta

Përfshihet nga flakët Pylli i Pishës!

Një zjarr i madh ka rënë në mesnatë në Pyllin e Pishës pranë fshatit Kamenicë,...

Krahasimi me një vit më parë

Pandemia ul numrin e udhëtarëve në portin e Vlorës

Terminali pasagjereve në portin e Vlorës është bosh. Kështu ka qenë gjatë gjithë gushtit. Nëse...

Pas 5 ditësh luftë me flakët

Shuhen vatrat e zjarrit në qarkun e Fierit!

Pas 5 ditësh luftë me flakët, është shuar zjarri në 4 vatrat e krijuara në...

Pushuesit kthehen nga plazhi

Radhë ta gjata makinash në aksin Orikum-Vlorë

Në përfundim të fundjavës pushuesit po kthehen në shtëpitë e tyre. Fluksi i makinave ka...

Dërgohen me urgjencë në spital

Hynë në pus, asfiksohen dy familjarët në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë. Dy familjarë janë asfiksuar, teksa...