MENU
klinika
2 makina përfundojnë në kanal

Lushnje/ Aksident i trefishtë, zhduket një makinë

Pse u vra?

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy...

Plagoset dhe shoku i tij

Aksident i rëndë, vdes 29-vjeçari në Lushnje

Një aksident me pasojë vdekjen e  një 29-vjeçari ka ndodhur në fshatin Ardenicë të Lushnjes....

Emër i njohur për policinë

U gjet me fyt të prerë, kush është viktima në Fier?

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier. Një i ri 23-vjeçar është gjetur i...

Dyshimet e para

Digjet makina pranë Urës së Hoxharës në Fier

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të diele në vendin e quajtur...

Shoqërohet një shtetas në Komisariat

Aksident i rëndë në Levan – Tepelenë, humb jetën një grua

Një grua është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Levan – Tepelenë. Policia njofton se...

Shkaqet

Aksident i trefishtë, bllokohet autostrada drejt Lushnjes

Një aksident rrugor në të cilin janë përfshirë tre makina është regjistruar pasditen e sotme...

Po shkaqet?

Panik në Fier, zjarri i shkrumbon pyllin, rrezikohen banesat

Një zjarr i madh ka përfshirë pasditen e sotme një pyll në fshatin Vreshtas të...

Aksioni i policisë

Selenicë, pas vrasjes, policia kap të riun me kallashnikov

Qarkullonte me armë zjarri kallashnikov me vete, policia arreston 27-vjeçarin në Selenicë të Vlorës. Arrestimi...

Vrasja horror e 2 të rinjve

Ekstradohet nga Gjermania “i tmerrshmi” i Beratit

Arrestimi në Gjermani dhe ekstradimi i 56-vjeçarit Byniamin Hajro ka risjellë dhe njëherë në vëmendje...

Pjesë e një bande

Trafikoi 1 ton drogë, kush është viktima në Vlorë?

Një 47-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e djeshme  në pragun e shtëpisë, në...

Detajet

Tronditet Vlora/ 3 plumba në trup, vdes 45-vjeçari

Qyteti bregdetar i Vlorës është tronditur mbrëmjen e sotme nga të shtënat me armë. Raportohet...