MENU
klinika
I lënduari i parë

I plasi kapsolla në dorë, 60-vjeçari në Vlorë humb tre gishtërinjtë

Lokalizohet ish-shoferi

Plagosja e Fatos Tushes/ Shpërblim për gjetjen e autorit

Policia e Shtetit ka publikuar foton e Gëzim Saraçit, i shpallur në kërkim, personi që...

RENEA dhe FNSH-ja në kërkim të autorit

Plagosja e kryebashkiakut/ Hodhi granatë se u pushua nga puna

Pas ngjarjes në Lushnjë ku mbeti i plagosur krye bashkiaku dhe sekretarja e tij, ka...

Plagoset kryebashkiaku

Shpërthim në Bashkinë e Lushnjes

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar sot në bashkinë e Lushnjës, ku për pasojë ka...

Masat për festat e fundvitit

Vlora zgjohet nën kontrolle blic

Policia ka shtuar masat dhe kontrollet e imtësishme në kuadër të planit të masave për...

Panairi i gjelit të detit

Ankohen fermerët në Fier: Bien shitjet

Festa e Gjelit të Detit në Fier u kthye në një panair ankesash nga fermerët....

Policia jep detajet

Djali i vë flakën makinës së nënës në Vlorë

Policia e Vlorës ka zbardhur një ngjarje të ndodhur disa ditë më parë, ku një...

Moti i keq 'pushton' Vlorën

Dallgët dëmtojnë anijet e peshkimit në Radhimë

Moti i keq në Vlorë ka krijuar probleme tek mjetet e peshkimit. Si pasojë e...

"Të braktisur dhe të zhgënjyer..."

Nesër protestë/ Naftëtarët: SPAK të vendosë drejtësi

Naftëtarët do t’i zënë nesër derën Ministres së Energjetikës, Belinda Balluku për t’i kërkuar llogari...

Reshje të shumta

Fryhet Vjosa, del nga shtrati

Reshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar daljen e lumit Vjosa nga shtrati në urën...

Si paraqitet gjendja?

Kadastra në Fier përfshihet nga flakët

Zyra e Kadastrës në Fier është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në orët e...

Çfarë po ndodh me detin?

Shi, erë dhe dallgë gjigante, si paraqitet situata sot në Vlorë

Situata nga reshjet e shiut në Vlorë për ditën e hënë raportohet e qetë, në...