MENU
klinika
Në Bularat

Gazeta greke Protothema/ Policia po tremb minoritetin grek

Emri

Kakavijë/ Paraqitet me identitet të rremë, arrestohet 25 vjeçari

Nga njësia e policisë së Krimit Ekonomiko-Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Gjirokastër u bë...

Denoncimi nga babai

Gjirokastër/ Zhduket 17 vjeçari, policia në kërkim të tij

Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së një të riu...

Vjedhje dhe armë pa leje

Sarandë/ Arrestohet “skifteri”, kapet me kanabis dhe armë

Policia e Sarandës ka arrestuar një 37-vjecar në Finiq, pasi është kapur me armë gjahu...

S'ka të lënduar

Vlorë, digjen dy automjete, policia nis hetimet

Dy automjete janë djegur nga zjarri rreth orës 04:05 të mëngjesit të sotëm në qytetin...

Rrezikojnë tre peshkatarët

Mbytet peshkarexha në Vlorë!

Një peshkarexhë është mbytur  në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të...

Problemet me pronat

Berat/ 15 familje hedhin në gjyq hipotekën për pronat

15 familje në fshatin Samaticë kanë hedhur në gjyq ZRPP-në Berat për mbivendosje mbi pronat...

Vrasja e ekstremistit grek

Bularat/ Ngrihet lapidar me flamur grek për Kacifas

Në Bularat është ngritur një lapidar, pikërisht në vendin ku është vrarë Kostandinos Kacifas. Herët...

Ngjarja në Bularat

Gjirokastër/ Flet kunati i Kaçifas: Ngjarja të mos politizohet

Ende është e vështirë për nënën e Kostantinos Kaçifas, 35-vjeçarit nga Bularati, i cili mbeti...

Vrasja e ekstremistit grek

Gjirokastër/ Trupi i Kacifasit ende në morgun e spitalit

Trupi i pajetë i ekstremistit grek Kostandinos Kaçifas vazhdon të jetë në morgun e spitalit...

Vrasja e minoritarit grek

Dule del në mbrojtje të grekëve: Policia të mbajë përgjegjësi

Pas vrasjes së minoritarit grek dje në Bularat të Gjirokastrës, kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule...

Fotot

Qëlloi me armë makinën e policisë, kush është i riu në kërkim

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja në Bularec të Gjirokastrës, ku një 35-vjeçar...