MENU
klinika
Ç'do të ndodhë me transportin publik dhe plazhet?

Rama: Nga 1 qershori hapen të gjithë kufijtë tokësorë

Shifra më e ulët që nga fillimi i pandemisë

Italia regjistron vetëm 50 viktima në 24 orët e fundit

Italia shënon numrin më të vogël të viktimave, që nga fillimi i pandemisë. Autoritetet italiane...

"Do na marrë malli për burra të tillë"

Ndahet nga jeta ish-deputeti socialist, Meta shpreh ngushëllimet

Ish-deputeti socialist Niko Faber është ndarë nga jeta ditën e sotme, si pasojë e një...

Studimi në CNN: Ja arsyeja!

“Vdekjeprurës për burrat, por janë gratë po mbajnë barrën e kësaj pandemie”

“Virusi COVID-19 duket të jetë më vdekjeprurës për burrat, por janë gratë po mbajnë barrën...

"Gjatë verës detajojmë projektin e Teatrit"

Veliaj: Javën tjetër nis ndërtimi i 870 shtëpive të dëmtuara nga tërmeti

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se duke filluar nga java e ardhshme,...

Tirana dhe Durrësi vatrat kryesore

“Zëri i Amerikës”: Në Shqipëri janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit

Në Shqipëri, janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit. Tirana dhe Durrësi mbetën...

"I sigurt për pacientët që trajtohen për malarie, por Covid-19..."

Hidroksilklorina / ‘Kura’ e Trump rrit vdekjet, zbulon studimi global

Hydroxychloroquine, ilaçi anti-malar që Donald Trump po merr për të parandaluar Covid-19, ka rritur vdekjen...

Nga arkivi, me rastin e një feste fetare

Për çfarë janë shqiptarët të parët në botë?

Nga Shpëtim Nazarko (Në vënd të një editoriali) Po e shikoja me kërshëri fjalën që...

"Dita për të treguar dashurinë për Zotin"

Video: Kardinali shqiptar uron besimtarët myslimanë

        Kardinali shqiptar, Ernest Troshan Simoni, uron besimtarët myslimanë shqiptarë për festën...

“Ky virus mund të mos zhduket kurrë”

Kur do të shpërthejë vala e dytë e Koronavirusit?

Kur do të shpërthejë vala e dytë e Koronavirusit? Fillimisht dukej sikur masat e izolimit...