MENU
klinika
Preç Zogaj

Merreni dhe çojeni në Tiranë këtë shtatore…

Nga Alfred Peza

“Rikthimi i djemve plangprishës” më 9 shtator!

Pasi heshti për dy javë me radhë, pas marjes së mandatit të ri të kryetarit...

Nga Ylli Pata

Basha dhe Ndreu: Dy qëndrime ndryshe në formë, por jo në përmbajtje ndaj policisë

Lulzim Basha ka mbrojtur sot disa punonjës të policisë që kanë paditur kreun e Bashkisë...

Ngjarja në Velipojë

Mustafa Nano: Këtu vritesh për hiç gjë, duhet të zbutemi si njerëz

Gazetari Mustafa Nano në një intervistë për MCN TV teksa foli mbi ngjarjen në Velipojë,...

Nga Alba Malltezi

Kush bën turizëm në Shqipëri, është hero. Si në Sarandë dhe kudo

Në një vend që lëngoi për 30 vite pa Shtet, kush bën turizëm dhe ofron...

Nga Roland Qafoku

BE nuk e do Shqipërinë

Hapja e negociatave për anëtarësim nga BE për Shqipërinë tashmë është bërë një telenovelë turpi....

Nga Ylli Pata

Voltana, kryebashkiakja-molotov që zjarrit i hedh vetëm benzinë!

Deklarata epike e kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi se “dashuron molotovin”, duket se ka qenë...

"Reforma ndodh vetëm nëse Rama sheh një ëndërr të keqe"

Analiza e Zhejit: Shkarkimet në Policinë e Shtetit, në dorën e një njeriu

Gazetari Artur Zheji ka komentuar vendimin e qeverisë për kryerjen e një reforme në Policinë...

Për drogë, nga nervat, alkooli dhe xhelozia

Për çfarë vritesh sot në Shqipëri?

Loja me pistoleta mes disa shokësh në lagjen “5 Maji” që u mbyll me vrasjen...

Skënder Minxhozi

Vija bregdetare, simptomë e një shteti të sëmurë

Pa kaluar as 24 orë nga masakra e Velipojës, ku shezlongët dhe ndarja e hapësirës...

Mesazhi që i dërguan me zhdukjen e fotove me Bejker

Fatos Klosi: Pse amerikanët e kanë “halë në sy” Berishën

Vendimi i Departamentit Amerikan të Shtetit për futjen në listën e zezë të Sali Berishës...

Nga Edmond Tupja

Heronjtë në… burg!

Para disa ditësh, tek ndiqja lajmet në njërën prej medieve tona elektronike, lexova në kuadratin...