MENU
klinika
Skënder Minxhozi

Foltorja zbulon dobësinë e Lulit, jo forcën e Doktorit

Shënohen edhe 3 viktima

Përgjysmohen testimet, regjistrohen vetëm 195 raste të reja

Janë ulur ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë bën me...

“Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes”

Gjekmarkaj: Kuvendi i datës 18 legal, të vijë kushdo

Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes. Kështu mendon deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj duke...

Varianti Omicron

Nacionalizmi i vaksinave do të përjetësojë pandeminë

Nga Fatima Hassan, Aljazeera Mbretëria e Bashkuar dhe vendet e pasura europiane janë në panik....

Nga Artur Ajazi

Për ata që tallen me ndjenjat kombëtare…

Festat e 28 dhe 29 Nëntorit, ka mbi 30 vjet,që janë bërë shkak i talljes...

Analiza nga Preç Zogaj

18 Dhjetori, Kuvendi gjithëpërfshirës i firmëtarëve dhe jofirmëtarëve!

Kuvendi i 18 dhjetorit, i thirrur nga Kryesia e PD-së, përveçse pa asnjë cen nga...

Nga Ylli Pata

Mesazhet e fshehura të Berishës me “Foltoren në SHBA”

Pas shpalljes së Sali Berishës se do të zhvillojë një foltore në SHBA, konkretisht në...

Nga Roland Qafoku

Beteja për drejtimin e PD-së, 10 avantazhet dhe disavantazhet e Berishës dhe Bashës

Dilemat e dhjetorit të Bashës apo Berishës? Një parashikim kush do të fitojë, mbështetur në...

Një intervistë me Mustafa Nanon

Vetasgjësimi i Korridorit të tetë dhe i Strategjisë kombëtare

        Disa ditë më parë, qeveria vendosi që të zgjerojë rrugën Elbasan...

“Më në fund”

Spartak Ngjela: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që…

“Koha që vjen, është koha e shqiptarëve në Ballkanin Perëndimor”, kështu është shprehur Avokati Spartak...

Lufti Dervishi

Kosova dhe Shqipëria të mësojnë nga njëra tjetra!

1. Shqipëria mund të mësojë nga Kosova si zhvillohen zgjedhjet, Kosova duhet të mësojë nga...

Nga Lorenc Vangjeli

Vaksina: Dyqind euro për ta derdhur jashtë!

Në Francë nuk mund të hysh në Luvër për të parë Mona Lizën, në restorant...