MENU
klinika
Zheji: Nëse Kushtetuesja vendos pro mazhorancës...

Zgjedhjet e 2019-ës/ Lubonja: Rama mund të kërkojë të ripërsëriten

Nga Skënder Minxhozi

Do integrohen në BE shqiptarët e maqedonët, apo gara mes Macron e Le Pen?!

“…Dhe pastaj ankohen pse Salvini në Itali sulmon me çfarë ka në dorë politikën evropiane...

Nga Andi Bushati

Mandati i tretë, ai i hakmarrjes

Të gjithë naivët që deshën të besonin se konfirmimi i pushtetit pas 25 prillit do...

Nga Ben Andoni

PD-ja nuk ngrihet dot si Feniksi por nga sinqeriteti i të mirës!

Nga Ben Andoni Procesi i analizës në PD po nis në një mënyrë shumë origjinale...

Artur Ajazi

PD në Parlament, si parti pa aleatë

Artur Ajazi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi është aleati i pari i koalicionit opozitar që...

Mustafa Nano

Mesazhi pas sulmit ndaj Dritan Lelit

MUSTAFA NANO Unë nuk e njoh Dritan Le lin. Nuk e kam takuar asnjëherë. Di...

Lubonja: Jemi karikatura e kapitalizmit

Patronazhistët/ Zheji: Rama ka kuptuar që duke krijuar rrethin e bojarëve, arrin të kontrollojë në një dorë të vetme

Patronazhistët janë rikthyer sërish në qendër të diskutimit pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për...

Nga Roland Qafoku

Lulzim Basha-Sali Berisha, një miqësi e tradhtuar

Nuk kam qenë kurrë në një mendje me ata që thonë se Lulzim Basha është...

Nga Alfred Peza

Për operacionin e ndarjes së vëllezërve siamezë Berisha-Basha

Lulzim Basha ngjan si dy pika uji, me atë personazhin e përrallës së Nastradinit, që...

Nga Ben Andoni

PD-ja nuk ngrihet dot si Feniksi por nga sinqeriteti i të mirës

Procesi i analizës në PD po nis në një mënyrë shumë origjinale dhe duhet vlerësuar....

Nga Altin Ketro

Alibia që i duhet djegur Lulzim Bashës

Nga Altin Ketro Treshja e kandidatëve humbës në zgjedhjet për kryetar të PD-së, e pranoi...

Preç Zogaj

Krisja e balancës historike PD-PS

PREÇ ZOGAJ Gjithnjë është thënë se Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, të vetmet në Europën...