MENU
klinika
1.8 milion euro më shumë

Fondi për blegtorinë/ Zero dokumenta për aplikim

Ja lehtësia që përfitojnë

“Bizneset të kontribuojnë për “Shqipërinë Solidare”

Nisur nga situata e jashtëzakonshme e krijuar nga tërmeti i datës 26 Nëntorit, në ndihmë...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 30 nëntor 2019

Monedha e eurozonës është sërish sot në nivelin e 122 lekëve. Paundi britanik ka shkuar...

E sata renditet?

Vështirësitë në pagimin e taksave/ Shqipëria dy pozicione më lartë

Shqipëria renditet në vendin e 123-të në botë ndër 189 ekonomi të ndryshme të globit...

Turqia nuk kursehet për Shqipërinë

Erdogan: Do ndërtojmë 500 banesa për të prekurit nga tërmeti

Presidenti i Truqisë, Recep Tayyip Erdogan ka bërë të ditur se do të ndërtojmë 500...

Mosmarrëveshje mes 'të mëdhenjve'

Fundi i Organizatës Botërore të Tregtisë?

“Dimri po vjen”,paralajmëroi një përfaqësues norvegjez më 22 nëntor, në një takim të Organizatës Botërore...

AKU: ProdukteT po ruhen në frigoriferë

Ushqime të sigurta për të prekurit nga tërmeti

Inspektorët e Drejtorisë Rajonale të Autoritet Kombëtar të Ushqimit Durrës janë në gatishmëri duke asistuar...

"Ne jemi pjesë e këtij vendi"

Bankers Petroleum dhuron 1 milion USD

“Bankers Petroleum”, kompania më e madhe naftënxjerrëse në vend, ka dhuruar 1 milionë dollarë për...

ARRSH: Nuk ka më rrezik

Rihapet mbikalimi i Shkozetit

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dijen në faqen e tij zyrtare se mbikalimi i...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 29 Nëntor 2019

Monedha e eurozonës bie sot në nivelin e 122 lekëve. Paundi britanik ka pësuar një...

Katër objektivat kryesorë

Banka e Shqipërisë miraton buxhetin 2020

Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë miratoi buxhetin për vitin 2020 dhe buxhetin orientues afatmesëm...

Mungojnë fondet e emergjencave

Kostot e fatkeqësive natyrore në ekonominë shqiptare

Pasojat katastrofike që solli tërmeti i fundit i 26 Nëntorit, duhet të shërbejnë si një...