MENU
klinika
Një mësim sesi të urojmë... veten?!

Ilda Bejleri feston ditëlindjen! Sa vjeç mbush moderatorja?

Ja çfarë po përgatit këngëtarja

Pas 5 vjetësh mungesë, rikthehet Adele!

Këngëtarja Adele, ka një lajm të bukur për fansat! Këtë vit, ajo do të vijë...

Gjetën burimin e rinisë

Të famshmit që kanë harruar të plaken

Disa të famshëm vazhdojnë të mbesin të rinj, sikurse është Jennifer Aniston e cila ka...

Fjala emocionuese

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së nënës

Celine Dion mbajti fjalimin me të cilin emocionoi të gjithë. Celine Dion së fundmi është...

"Pse bën si mendjemadhe?"

Ju ka ndodhur dhe ju? Era tregon si e ngatërruan me Olta Gixharin

Këngëtarja tregon sesi e ngatërruan me Olta Gixharin: Pse bën si mendjemadhe? Këtë të shtunë...

Heq mbiemrin e bashkëshortit

Pas Norës dhe Robertit ndahet Tuna dhe Patrisi?

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej...

Zbulohet titulli

Tayna e dëgjoi kërkesën e Mozzik, ja bashkëpunimi i parë!

Gjatë një bisede me Luanën, në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik la të hapur mundësinë...

Çfarë po pret?

Kënga e parë e Ledrit në 2020-n, një bashkëpunim?

Prej ditësh tashmë Ledri Vula publikon disa vargje domethënëse në Instagramin e tij, pasi fshiu...

Veprat e tij shiten mijëra euro

Mikail Akal, piktori i vogël 7 vjeçar që ka hapur 7 ekspozita

Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të...

Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj

Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik?

Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në...

Reagimi

Ndahet Rihanna, Chriss Brown: Nuk dua ta shoh zemërthyer

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se këngëtarja e hitit “Diamonds”...

Deklarata e Buckingham Palace

Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë!

Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt...