MENU
klinika
"Prioritete të tjera tani"

Që pas ndarjes nga Bradley, Irina nuk dëshiron të dashur

(Video)

Pamjet e ditëlindjes, në 50-vjetorin e çmendur të JLo

Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja festoi...

Nuk ndalet...

Tayna ka gati surprizën, me të cilën pritet të bëjë namin

Tayna koncertin e radhës e ka pasur në Strugë ku ka dhuruar një performancë elektrizuese...

Lanë pallatin mbretëror

Pse Meghan dhe Harry vendosën të jetojnë në fshat?!

Ata janë bërë, pa dyshim çifti më i komentuar i momentit në botë. Zënka, thyerje...

Arsyeja?

Ups! Rita e Bebe refuzojnë ftesën e Dua-s për Sunny Hill

Sunny Hill Festival, përpos faktit që mezi po presim ta shijojmë koncertin, vlen për t’u...

Publikon video!

Pas lajmeve të largimit nga Digitalb, Ilda ka diçka për të thënë

Ditën e djeshme në media u përfol se Ilda Bejleri do të largohej nga “Digitalb”...

Kejda i tha të gjitha...

Eriku dhe Kejda s’janë ndarë, ata pranuan lidhjen

Në media nisi të qarkullojë një lajm ku thuhej se Erik Fullani dhe vajza e...

Lajmi i bujshëm...

U tha se ishte shatzënë, zbulohet reagimi i Tunës!

Prej disa kohësh në media kanë qarkulluar lajme, ku thuhet se këngëtarja e njohur, Tuna...

Një mesazh për miqtë e tij...

Reperi i mirënjohur përfundon në spital, arsyeja?

Reperi i njohur Cozman ka ditur që gjithnjë të jetë në qedqr të vëmendjes mediatike,...

Jo vetëm një romancë e thjeshtë

DiCaprio do martohet me të dashurën 23 vjet më të re?

Leonardo DiCaprio dhe partnerja e tij Camila Morrone, 22 vjeçe, janë më të afërt si...

Si nuk e kuptuam?

Stoponi çdo gjë! Tuna SHTATZËNË për herë të dytë?

Tuna është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila po kalon një romancë...

Sygjerim letrar...

Pushime? Ja librat që duhet të lexoni në plazh

Një libër plazhi ka nevojë për ritëm në rrëfim, ta transportojë lexuesin tjetërkund e idealisht,...