MENU
klinika
Ndryshim drastik në look!

Ah sa keq, Albëria Hadërgjonaj paska të njëjtin ‘hall’ si ne…

Kjo eksperiencë, një ëndërr!

Ariana Grande, aktore në filmin më të famshëm të momentit

Këngëtarja Ariana Grande sapo ka konfirmuar publikisht se shumë shpejt do ta shohim në sezonin...

Vera ende s'ka mbaruar...

Ja bizhuteritë që nuk duhet të mungojnë gjatë plazhit!

Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për...

Skandali i tradhëtisë!

Jordyn Woods rrëfen për herë të parë: Më kanë kërcënuar

Jordyn Woods, mikja më e mirë e Kylie Jenner për shumë vite ka dhënë së...

Detaje...

Katy Perry humb gjyqin, kënga e saj e kopjuar!

“Dark Horse” e Katy Perry-t është e kopjuar. Kënga është e vjedhur dhe të drejtat...

"Më mungon shumë"

Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes

Dafina Zeqiri dhe dy motrat e saj, Besa dhe Tringa nuk flasin me babain e...

Ç'të ketë ndodhur?

Plas sherri virtual mes Olti Currit dhe Fjolla Morinës…

Disa orë më parë, këngëtarja e njohur Fjolla Morina lançoi këngën e saj më të...

Ja emrat...

Zbulohen çiftet e famshme që marrin pjesë në “Dance with me”

Edicioni i gjashtë i spektaklit “Dance With me” do të nisë në pak javë e...

“Ëndërr e bërë realitet”

Capital T zbulon detaje nga surpriza që po sjell në Tiranë

Prej disa kohësh, në media qarkulloi një foto e një sënduku të mbyllur e publikuar...

Pas ndarjes nga Luiz Ejlli

Zbulohet lidhja e re e vajzës së Jozefina Topallit

Megi nuk foli për ndarjen e bujshme, ndërsa Luiz-i pranoi të fliste për herë të...

E tha me gojën e tij...

Është reper shqiptar me famë botërore, por nuk është i lumtur!

Reperi i mirënjohur tashmë, jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në botë po korr...

U kapën mat!

Harrojeni Bradley Cooper, Gaga paska gjetur të dashur të ri!

Prej një kohe shumë të gjatë Lady Gaga bëri bujën më të madhe në media,...