MENU
klinika
Publikon fotot e rralla...

Almeda, si kurrë më parë zbulon si dukej para shumë viteve

Publikon video!

Fero paska një talent të fshehur, Arbenita sapo na e zbuloi

Fero dhe Arbenita u kthyen në kryefjalën e mediave javën që lamë pas, për shkak...

Me kë e kishte?

Dafina Zeqiri shokon: Meshkujt e showbizit janë Biseksualë

Ajo është pa dyshim një prej femrave më të bukura të ShowBizit shqiptar, e mirënjohur...

Detaje nga "festa e çmendur"

JLO ndërpren koncertin, surprizë ditëlindjeje për Alex-in

Pak ditë pasi festoi 50-vjetorin e saj, JLo pati një tjetër festë dhe këtë herë...

Fotot e paimagjinueshme

Gigi dhe Bella Hadid, pushime në Mykonos…

Bella dhe Gigi Hadid janë të famshmet e radhës që po kalojmë pushimet në Mykonos....

Foto

E kopjoi bindshëm! Fjolla vishet si Elvana në klipin e ri!

Fjolla Morina sapo na ka rrëfyer publikimin e këngës së saj të radhës. Këngëtarja ka...

Zbuloni detajet...

Përfundon “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea bën rrëfimin prekës

Ashtu si në çdo sezon televiziv, ne jemi mësuar ta shohim Arditin të qeshur dhe...

Sa romantike!

Arbana tha gjithçka për lidhjen e saj me Eduartin

Prej muajsh në showbiz-in shqiptar po flitet për lidhjen e re të moderatores Arbana Osmani...

Rrjeti po "zien"

Meghan bën atë që askush s’ka guxuar nga familja mbretërore

Meghan Markle është përballur me një valë të madhe kritikash për kopertinën e re të...

"Ishte ëndrra ime"

Ledri Vula tregon pengun më të madh të jetës

Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun...

"S'ka pushime për të"

Jonida Vokshi tregon detajet e dasmës së shumëpritur…

Të gjithë e dimë se Jonida Vokshi do martohet këtë shtator dhe sërish ajo ka...

Fshihni defektet!

Vajza kini kujdes, ja 7 gabimet që bëjmë kur zgjedhim veshjet

Mund të shkoni në palestër gjatë gjithë kohës, të hani një mollë jeshile, të dilni...