MENU
klinika
Më të lumtur se kurrë...

Marrin fund thashethemet! Inva Mula sfidon me foto

Të famshëm me njerëz të së kaluarës

E pamundur! Ngjashmëria e këtyre njerëzve është e frikshme

Në një mënyrë apo në tjetër, mund të hasësh një fytyrë që duket e njohur,...

Gjithçka falë teknologjisë së plakjes së fytyrës

U rrëmbye kur ishte tre vjeç, gjendet pas 18 vitesh i riu

Një 21-vjeçarë, i cili u rrëmbye kur ishte vetëm tre vjeç, u ribashkua me familjen...

Çfarë ndodhi?

Besojeni apo jo, por Kylie sapo i tha “JO” martesës me Travis

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur ti surprizojnë fansat e tyre. E kjo...

'U rrite bukur edhe pa mua"

Na përloti! Sokol Balla, dedikim emocionues për të birin

Moderatori i njohur Sokol Balla gjithnjë ka qëndruar larg mediave dhe jetën private ka ditur...

Vetë Ermalit ju duk e pabesueshme

‘Shifër shokuese’, Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi di ndonjëherë të jetë edhe serioz dhe kur bëhet i...

Imazhe të vitit 1987...

E postoi foton vetë; ishte koha kur Blendi Fevziu kishte flokë

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është një nga figurat më ikonike të televizionit… Jemi mësuar...

E tregoi vetë...

Dua Lipa qenka në ankth, arsyeja do ju habisë

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa në pak javë do të jetë në Kosovë,...

“Përshëndetje vogëlush”!

Sara Hoxha do ju ëmbëlsojë ditën me këtë foto…

Në maj të këtij viti trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha zbuloi për të gjithë...

Kjo nuk pritej...

Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e tij me fansen

Fero dhe Arbenita mund të themi me plot bindje se janë një ndër çiftet më...

Deklarata shokuese!

Kastro Zizo jep lajmin e trishtë: Jam me kancer

Këngëtari Kastro Zizo është gjithnjë i guximshëm në çdo fjalë të tij dhe përherë e...

Rasheli u harrua...

Ermal Mamaqi zgjodhi mes Kejvinës dhe Belindës!

Ermal Mamaqi gjithnjë ka ditur të tërheqë vëmendjen me deklaratat e tij publike dh së...