MENU
klinika
Sokol Balla

Zot ruaj Mbretëreshën dhe Shqipërinë!

Mustafa Nano

Bajlozi i zi, monstra Edi Rama dhe puritanët e PD me Berishën në krye, që duan të çlirojnë Shqipërinë nga kjo e keqe

Nga Mustafa Nano* Opozitarët shqiptarë në këtë fillim fushate janë nervozë. Ky është një vëzhgim...

Skënder Minxhozi

Një milion vaksina dhe një orë vonesë

Mes këtyre dy shifrave mori formë dita e parë zyrtare e fushatës së zgjedhjeve të...

Artur Zheji

Dy fytyrat e fushatës

ARTUR ZHEJI Dy partitë e mëdha nisën dje fushatën. Pamë dy fytyra krejtësisht të ndryshme....

Nga Spartak Ngjela

Aleksandër Vuçiç, psikikisht është në gjendje transi

Aleksandër Vuçiç, psikikisht është në gjendje transi. Kjo është një gjendje e shregullimit mendor, e...

Shpëtim Nazarko

Shakaxhinjtë e Tiranës, që fusin në sherr djemtë e lagjes…

        Dy incidentet e ndodhura së fundmi në Elbasan, tregojnë qartë se,...

Nga Pëllumb Kulla

Jemi të lirë? Eja, flasim hapur: Një replikë me Bozon e Tarifën, për të “mirat” e Enverit

Nga Pëllumb Kulla* Nuk mund të mos ishte një Tarifë që të dilte mbrojtës në...

Nga Artur Zheji

Pse Marshalli turbullon ujërat dhe ëndërron përçarjen e Opozitës?

Nga Artur ZHEJI Tanimë sondazhet po bëhen edhe më kokëforta dhe më këmbëngulëse, ato, plus...

Fushatë me temperatura të larta?

Nazarko: Nuk do arrijë kurrë një nivel vlimi për të destabilizuar vendin, tre risitë

Analisti Mentor Nazarko ka komentuar në studion e News24, në rubrikën “Opinion” fushatën e deritanishme...

Nga Andi Bushati

Le të debatojmë për Enverin pas 25 prillit

Nga Andi Bushati Deklaratat pro Enver Hoxhës po i shtyjnë në dy gabime pjesën më...

"Votat e 2017-ës do të kompensohen me dhunë e vjedhje"

Tensionet në Elbasan, Lubonja: Pasiguria e Ramës ndihet në ajër

I ftuar në studion e lajmeve në “News 24”, në rubrikën “Opinion”, analisti Fatos Lubonja foli mbi...

Nga Mentor Nazarko

LDK, si shpëtuese e Kosovës, përsëri përballë Kurtit

Nga Mentor Nazarko Kongresi zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës e gjeti njëpasardhës për Isa...