MENU
klinika
“Vuçiç më dinak se Rama”

Zheji: Mungesa e Kosovës e bën çalamane bisedën në Ohër

Nga Ben Andoni

Post presidenti, e keqja’, si na ka mposhtur

Nga Ben Andoni Ushtria jonë për peshën specifike në jetën e vendit dhe në angazhimet...

"SPAK ka në dorë çelësin e një kasaforte!"

Zheji: Dëshmitë e Dumanit mund të përdoren si armë në beteja politike

Analisti Artur Zheji dhe gazetarja Klodiana Lala kanë analizuar në emisionin “Pikat mbi i”, në News24,...

Analiza

Artan Fuga: Kush po e shantazhon Presidenten e re, ende pa u zgjedhur?

Akademiku Artan Fuga komenton procesin e zgjedhjes së Presidentit të ri, teksa që në nisje...

Nga Lorenc Vangjeli

Rama, shansi i katërt për të zgjedhur Presidentin me 84 vota

Nga Lorenc Vangjeli Zgjedhja e presidentit të ri tashmë qartësisht përcakton se do të zgjidhet...

“Shoqëria minimaliste!”

Fuga: Shihni fjalimet e deputetëve në Kuvend, si recitojnë vjersha!

Akademiku Artan Fuga, në një analizë në rrjetin social ‘Facebook’ shprehet se ne jemi një...

“Rama e Kurti të flasin hapur për bashkimin e dy vendeve”

Qosja: Koha e Berishës për poste politike ka ikur

Rexhep Qosja flet në një intervistë për gazetën Dita, për Edi Ramën, Albin Kurtin dhe...

Nga Dritan Hila

Fitorja e Berishës që nuk i duhet as atij vetë!

Nga Dritan Hila Ajo që po shqetëson katundin mediatik shqiptar është se kur do të...

"Brenda opozitës ka ngërçe të mëdha"

Fuga: Grupi i Alibeajt nuk përfaqëson PD nga pikëpamja e elektoratit

Profesori i njohur Artan Fuga, i ftuar këtë pasdite në rubrikën “Opinion” në News 24 me gazetarin Evdin...

"Doktori nuhat diçka"

Berisha e quajti SPAK “strofull kriminelësh”, Lubonja: Janë të kapur, nuk mbrojnë

Analistët Artur Zheji dhe Fatos Lubonja komentuan në studion e “Pikat mbi I” në Neës...

"Fasadë për të mbuluar grabitjet"

Aksionet e SPAK, Zheji: Prokuroria e Posaçme po sulmohet nga e majta dhe e djathta

Analisti Artur Zheji deklaroi se Prokuroria e Posaçme po sulmohet si nga e majta dhe...

Nga Ben Andoni

A po lodhemi ne nga Evropa apo Ballkani po harrohet në sirtare?!

Nga Ben Andoni Ballkani nuk ka “më” se çfarë t’i japë Bashkimit Evropian. I kemi...