MENU
klinika
"Tre qarqet që do përcaktojnë fituesin e zgjedhjeve"

Shpëtim Nazarko: Nuk besoj te fitorja e PD, por as vë bast të sigurt për PS

Ben Andoni

Rama dhe Basha dhe Meta në mes

Këto janë fjalët e presidentit të vendit drejtuar kryeministrit pak javë më parë: “Nuk merrem...

"Basha varet nga LSI"

Ftesa e Ramës për bashkëqeverisje/ Mentor Nazarko: Nuk ishte serioze, e ka kërkuar për…

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në emisionin në emisionin “Log.”, në ABC news, me gazetarin...

Si do zhdukej LSI

Mustafa Nano: Bashkëqeverisja PS-PD dhe hilja që mund të ketë Rama në këtë marrëveshje

Ideja e bashkëqeverisjes PS-PD është kthyer në temë diskutimi pikërisht në ditët e fundit të...

Nga Skënder Minxhozi

Kur kërkon të dish me zor se ç’mendon Yuri Kim

Nga Skënder Minxhozi E provokuan dhe ajo foli. Jo një por dy herë, si për...

ALFRED PEZA

100 ditët e Lulit dhe 100 ditët e Napolonit!

Duke dashur të na tregojë se këtë radhë është përgatitur seriozisht për tu bërë Kryeministër,...

Nga Skënder Minxhozi

Na falni që ju vramë, do ju rrisim rrogat ama…

Nga Skënder Minxhozi Është e kuptueshme (por jo normale), që një kryeministër që ka qeverisur...

Flet për fushatën mazhorancë-opozitë

Mustafa Nano: Kjo që bën Albin Kurti në Tiranë, është marrëzi

Analisti Mustafa Nano foli sot për fushatën mazhorancë-opozitë deri më tani dhe premtimet përkatëse të...

“Berisha e Meta gogoli i pikturuar nga Rama”

Zheji: Kryeministri qesharak, përdori çështjen e aeroportit për fushatë elektorale

Analisti Artur Zheji, i ftuar në emisionin “Pikat mbi i” në “News 24” deklaroi se...

“Ç’janë këta budallenj që bllokojnë aeroportin”

Spartak Ngjela: Ku pyet Uashingtoni për 30 kontrollorë në Rinas

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar lidhur me grevën e kontrollorëve në Rinas. Me anë të...

Sali Mehmeti

“Nji botë halle-halle me preokupime bubrrecash”

Mrekullitë e risimeve teknologjike nuk i kanë jep përgjigje sigurisë së informacionit virtual. Nji disketë...

Nuk pranon vaksinat kineze!

Sokol Balla: Kurti po bën fushatë me jetën e mësuesve e na barazon me Serbinë

Gazetari dhe autori i emisionit ‘Real Story’, Sokol Balla, ka reaguar ne twitter pas deklaratave...