MENU
klinika
Zgjedhjet e 6 marsit

Nazarko: Rama e ka braktisur kostumin e figurës pajtuese mbi palët

Zgjedhjet e pjesshme

Nazarko: Basha po mundohet të sjellë një stil të ri të të bërit opozitë

Shqipëria do të zhvillojë zgjedhje të pjesshme vendore më datë 6 mars, ku në garë...

Mero Baze

Pse u dorëzua Serbia?

Serbia ju bashkua 141 shteteve që votuan në Asamblenë e Përgjithshme të Organizatës së Kombeve...

Sulmet në Ukrainë

Zheji: Zelensky hyri në histori, fati i Putin mund të jetë një strehim politik!

Në emisionin “Pikat mbi i” në ‘News24’ analisti Artur Zheji dhe avokati Spartak Ngjela komentuan...

Pushtimi i Ukrainës

Luftë bërthamore?! Ngjela: Naivitet i Rusisë!

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia është diskutuar sërish sot në studion e emisionit “Pikat mbi...

Luftimet në Ukrainë

Lubonja: Putini kishte projektin e tij, dëshironte të rrëzonte qeverinë.

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, ka komentuar luftën në...

Nga Artur Ajazi

Për ata që u tallën me fortifikimet e ‘diktatorit’

Vladimir Putin, nuk ka ndërmend të tërhiqet, edhe pse gjithë bota i është vënë kundër,...

Nga Ben Andoni

Ushtria jonë e munguar, Rusët që nuk e njohin Hagën dhe serbët krenarë me Putin

Ka të ngjarë që pyetja nëse do të krenohen më serbët në Ballkan me Rusinë...

Nga Roland Qafoku

Lufta në Ukrainë, a rrezikohet Kosova dhe Shqipëria?

Sulmi i Rusisë ndaj Ukrainës vërtetoi se kontinenti evropian ishte një vullkan i fjetur që...

Konflikti në Ukrainë

Zheji: Një Europë me Rusinë brenda, ëndërr e bukur për të mos pasur kurrë luftëra!

Analisti Artur Zheji në emisionin ‘Pikat mbi i’ në ‘News24’ bëri me dije se në...

“Sot në Bjellorusi do të arrihet…”

Zheji: Putini nuk e ndryshon dot Ukrainën me tanke

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia, që sot ka hyrë në ditën e pestë, është bërë...

ANALIZË EKONOMIKE

Bllokadë ekonomike ndaj Rusisë

Igli TOLA  Luftës konvencionale që Rusia nisi të enjten e kaluar duke mësyrë si nga...