MENU
klinika
Mero Baze

Viti kur PD njohu vetveten dhe Sali Berishën

Nga Preç Zogaj

Përpara se demokracia të bëhet një fjalë e keqe

NGA PREÇ ZOGAJ/ Lëvizja e Sali Berishës për shkarkimin e Lulzim Bashës kishte si motiv...

Nga Mentor Nazarko

Disa zhvillime pas Balkan Open në Tiranë… kush arsyeton?

Nga Mentor Nazarko Serbia dhe Kosova janë përfshirë nga disa ngjarje që e kanë helmuar...

Zhvillimet e fundit në PD

Nazarko: Nëse ndahet nga “berishistët” Basha fiton elektoratin gri

Analisti Mentor Nazarko se kryedemokrati Lulzim Basha duhet të hapë partinë për të korrigjuar të...

“Edhe macet e lagjes time e dinë që ka bërë korrupsion”

Ngjela: Berisha rrezikon të arrestohet nga SPAK! Provat janë marrë nga CIA dhe FBI

Avokati Spartak Ngjela është shprehur se ish-kryeministri Sali Berisha rrezikon që të arrestohet nëse provat...

Skënder Minxhozi

Foltorja zbulon dobësinë e Lulit, jo forcën e Doktorit

Skënder Minxhozi Ka një valë lajkatimesh hipokrite e habie të stisur mes përkrahësve të Sali...

Shënohen edhe 3 viktima

Përgjysmohen testimet, regjistrohen vetëm 195 raste të reja

Janë ulur ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë bën me...

“Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes”

Gjekmarkaj: Kuvendi i datës 18 legal, të vijë kushdo

Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes. Kështu mendon deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj duke...

Një intervistë me Mustafa Nanon

Vetasgjësimi i Korridorit të tetë dhe i Strategjisë kombëtare

        Disa ditë më parë, qeveria vendosi që të zgjerojë rrugën Elbasan...

Deklaratat e ish-kryeministrit

Soros ‘non grata’ nga Berisha/ Lubonja: Fondacioni këtu në Shqipëri u kap!

Analistët Fatos Lubonja dhe Artur Zheji komentuan në emisionin ‘Pikat mbi i’ në Neës24, deklaratën...

“Duket se ka ardhur nga ferri”

Vrasja e 8-vjeçarit, Zheji: Klodiani ekzekutuesi, vrasësi shoqëria shqiptare

Vrasja e 8-vjeçarit Mateo Vasiut nga dora gjakatare e fqinjit të tij, Klodian Çalamanit padyshim...