MENU
klinika
Mustafa Nano

Mesazhi pas sulmit ndaj Dritan Lelit

Nga Altin Ketro

Alibia që i duhet djegur Lulzim Bashës

Nga Altin Ketro Treshja e kandidatëve humbës në zgjedhjet për kryetar të PD-së, e pranoi...

Preç Zogaj

Krisja e balancës historike PD-PS

PREÇ ZOGAJ Gjithnjë është thënë se Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, të vetmet në Europën...

“Dialogu Prishtinë-Beograd çështje me peshë europiane”

Nazarko: Shqiptarët në Serbi po treten e pakësohen, Kurti të formojë Asosacionin

Analisti Mentor Nazarko, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” deklaroi se dialogu ndërmjet...

Shpëtim Nazarko

Ca pak arsye, pse fitorja e Bashës është normale…

         Nëse do të ishim një vend normal, natyrisht, zgjedhjet për kryetarin...

Skënder Minxhozi

Fitoi humbja!

Skënder Minxhozi Nëse doni një situatë perfekte kaosi dhe vetëvrasjeje kolektive brenda një partie të...

Nga Ben Andoni

Zgjedhjet e PD, ringritja mbetet në kalendar

Ben Andoni Gjëja më shqetësuese në zgjedhjet e PD-së kanë mbetur ankimimet e listës së...

Nga Frrok Çupi

Fantazma e Millosheviçit në PD

Nga Frrok Çupi Në Partinë Demokratike ka rënë bomba, por këta po bëhen gati për...

Nga Mustafa Nano

Hej, demokratë të dashur, thirrini mendjes, thirrini trurit, hapni sytë, provat për Berishën ia bëjnë mu

Nga Mustafa Nano Lajmi se Sali Berisha është shpallur persona non grata nga Shtetet e...

Analiza

Genc Pollo: Për herë të shtatë e të fundit mbi Minishengenin

Nga Genc Pollo Samiti i Ballkanit Perëndimor, që u mbajt të enjten në Tiranë, ishte...

"Koha të rilindë politikisht"

Shkarkimi i Metës/ Zheji: Presidenti beson te vendimi i Kushtetueses

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, gjatë ditës së sotme zhvilloi një deklaratë për mediat. Kjo...

Urdhri i Biden dhe vëmendja e SHBA-ve ndaj Shqipërisë

Artur Zheji: Gjithçka që lexohet politikisht është pasojë e veprimeve tona!

Analisti Artur Zheji ka komentuar urdhrin e fundit ekzekutiv të presidentit të SHBA-ve Joe Biden,...