MENU
klinika
Skënder Minxhozi

Basha kapet pas problemit të vet dhe harron hallin e PD

Fati i PD

Baton Haxhiu: Kjo është beteja e parë që Basha duhet të bëjë për të shkuar drejt fitores

I ftuar në emisionin “Java në RTSH”, në një lidhje në skype, ishte analisti Baton...

Nga Eduart Zaloshnja

Më e fortë PD-ja pas Kuvendit, por më e vogël elektoralisht

Nga Eduart Zaloshnja Pak pikëpyetje kishte para kuvendit të PD-së se ç’do të ndodhte me...

Nga Alfred Peza

Çfarë e bën ndryshe lidershipin e mandatit të tretë të PS!

Nga Alfred Peza Edi Rama kishte premtuar që në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 23...

"Rama do të ndryshojë imazhin e cenuar"

Nazarko: Në shtator duhet qeveri më bazë të gjerë, personalitete teknike apo nga diaspora

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në një lidhje live për News24 ka deklaruar se në shtator Shqipërisë...

"Kurti duhet të gjejë gjuhën e përbashkët me Ramën"

Dialogu Kosovë-Serbi/ Nazarko: Vështirë të arrihet marrëveshje brenda këtij viti

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në një lidhje live për rubrikën ‘’Opinion’’ në News24 ka folur për...

Nga Frrok Çupi

Gjueti në shtëpinë e shtetit

Kjo ka ndodhur: ka nisur gjuetia në shtëpinë e shtetit, nuk po ndodh apokalipsi. Zyrtarët...

Nga Mustafa Nano

Çfarë fushate bëri Rama?

MUSTAFA NANO Për Edi Ramën, politika, më shumë se çdo gjë tjetër, është një spektakël…Dhe...

"Rama po përpiqet të distancohet nga të korruptuarit"

Arrestimet e SPAK/ Nazarko: Po i jepet fund kulturës së pandëshkueshmërisë

Analisti Mentor Nazarko është shprehur optimist për arrestimet e fundit të bëra nga SPAK. I...

Nga Skënder Minxhozi

Jo çdo thes plehrash duhet hedhur në oborrin e SPAK

Nga Skënder Minxhozi Ka qenë një kohë në fundin e viteve ’90 dhe fillimin e...

Nga Mero Baze

Aleati më i madh i korrupsionit është mbipushteti politik

Nga Mero Baze Kryeministri Edi Rama po përpiqet të trembë administratën e tij, përfshi policinë...