MENU
klinika
Nga Astrit Patozi 

Edi Rama po kërkon t’i lutemi që të na lerë siç ishim

Nga Skënder Minxhozi

Arbitri ndërkombëtar për detin, një thikë e domosdoshme me dy presa

Nga Skënder Minxhozi Ka një lojë pasqyrash në debatin për marrëveshjen detare mes Greqisë dhe...

Nga Alfred Peza

Çfarë fshihet pas ultimatumit të fundit të Ilir Metës!

Nga Alfred Peza Me futjen në lojë të Presidentit të Republikës, për çështjet e diksutimeve...

Nga Roland Qafoku

Përmbysjet e mëdha në 9 zgjedhje parlamentare dhe tendenca e 25 prillit

Nga Roland Qafoku 30 vite tranzicion Historia e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri nga 1991-shi deri...

Nga Alfred Peza

Pse fushata e zgjedhjeve të 2021 do të jetë ndryshe!

Nga Alfred Peza Fushata elektorale për zgjedhjet e reja parlamentare të 2021, i ka ndezur...

Nga Ben Andoni

Fushata nisi, por njësoj e neveritshme si më parë!

Nga Ben Andoni Edhe pse nuk janë ndezur të gjithë motorët e fushatës apo kuptohet...

Alfred Peza

Dikush ti thotë opozitës se kërcënimet nuk janë alternativë!

Alfred Peza Opozita jonë e rrugës është e vetmja në botën demokratike, që nuk i...

Ndryshime në qeveri?

Nazarko: Ramës i pëlqen të bëjë zhurmë. PD po eksperimenton

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ në News24 ka folur për ndryshimet e mundshme...

Mentor Kikia

Në kërkim të një njeriu….

Nga Mentor Kikia Abraham Linkolni është një figurë që më frymëzon edhe kur nuk jam...

Nga Skënder Minxhozi

Nuk ka më fitore me sondazhe e tallava

Në gjashtë vitet e fundit, periudhë në të cilën mori shtat dhe u kthye në...

Nga Artur Ajazi

Monika kërkon ‘mos ma prek detin’, apo ‘mos ma prek floririn’

Nga Artur Ajazi Monika Kryemadhi, ka vendosur të mbrojë me jetën e saj dhe të...

Gjeneral ®️ Piro AHMETAJ

“12 pikëpyetje kritike për sovranitetin me 12 milje detare” !

Pas “heshtjes cinike” të qeverisë mbi riciklimin e krizës në Mesdhe, mungesës së frikshme të...