MENU
klinika
Mesfushori i Kombëtares

Nuk është thashethem, Grezda te Rangers

Fenomeni brazilian

Ronaldo president, blen klubin në La Liga

Braziliani Ronaldo rikthehet protagonist në botën e futbollit, por këtë herë si president i skuadrës...

Premier League, Java 3

Tottenham turpëron Manchester United

Manchester United ka zhgënjyer totalisht në javën e tretë të Premier League, duke u mundur...

Serie A, Java 2

Festival golash në “Olimpico”, ngec Roma

Një tjetër ndeshje spektakolare e Serie A, ku janë shënuar plot gjashtë gola, por Roma...

Interesimi për mesfushorin

Gjiganti skocez kërkon yllin e Kombëtares

Një interesim i veçantë për mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Eros Grezda. E ardhmja e tij...

Basketboll femra

Shtatë humbje radhazi për Kombëtaren U-16

Shtatë humbje dhe asnjë fitore për kombëtaren U-16 në basketboll, për femra, e cila është...

TRAJNERI I KOMBËTARES

Panucci krahason stadiumin e Romës me të Tiranës

Infrastruktura është po aq e rëndësishme në ecurinë e futbollit sa edhe politikat dhe zhvillimi...

Anthony Joshua

Stërvitja speciale e kampionit të botës…

Të jesh në majën e boksit profesionist, natyrisht që kërkon sakrifica të mëdha, por edhe...

Flet presidenti i Kukësit

Gjici: Policë në stadiume, ose bojkot garës!

Çështja e sigurisë në stadiume vijon të diskutohet, pasi ngjarja e Korçës, ku u përplasën...

Rekordi i 100 metrave

Rezultat i mirë, por larg atij të Usain Bolt

Duhet të presim akoma për të parë thyerjen e rekordit të 100 metrave për meshkuj....

Tenis, turneu amerikan

Plot 53 mln dollarë shpërblime në “US Open”

Shifra të tilla nuk ishin parë kurrë dhe kjo ka rritur edhe më shumë interesin...

Flet legjenda e futbollit shqiptar

Sokol Kushta: Ky Flamurtar më la shije të mirë

Dy ndeshje, katër pikë dhe një lojë që ngjall besim. Një nisje e mirë e...

REKLAMA