MENU
klinika
Detajet

E rëndë në Divjakë/ Përfundon me zetor në kanal, vdes 42-vjeçari

Tragjike

Brenda 24 orëve 2 viktima, mbytet 60-vjeçari në Durrës

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një pushues është mbytur në...

Ngjarja e rëndë në plazh

U zhduk dje, gjendet trupi i pajetë i të riut në Durrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar sërish në plazhin e Durrësit. Një pushues 31-vjeçar, i...

Dyshohet të jetë mbytur

Alarm në Durrës/ Kërkime në ujë e tokë, zhduket 31-vjeçari

Policia e Durrësit është alarmuar këtë pasdite, pasi një 30-vjeçar raportohet të jetë zhdukur prej...

Përfundon faza e parë

24 orë ujë për Sukthin/ Balluku: Vijojmë investimet për banorët!

Njësia administrative e Sukthit në Bashkinë e Durrësit është zona e radhës e cila në...

Dhuna

Përplasja në KZAZ-në e Kavajës, në burg dy prej të arrestuarve

Gjykata e Kavajës ka caktuar sot masën e sigurisë për personat e arrestuar pas incidentit...

Ujësjellësit

Durrës/ Dy investime të rëndësishme për kanalizimet

Ujësjellës Kanalizime Durrës pritet të marrë në dorëzim dy investime mjaft të rëndësishme që lidhen...

"Zbatoni dekretin"

PD në Shijak letër KZAZ dhe kreut të bashkisë, ja çfarë kërkon

Rezart Tusha, kreu i degës së PD në Shijak i është drejtuar me një letër...

Sasia e bllokuar

Cigare kontrabandë në Portin e Durrësit, bllokohet autobusi

Në Portin e Durrësit është bllokuar sot nga Policia Kufitare një autobus me cigare kontrabandë....

Kavajë

Sulmet ndaj KZAZ-ve/ Arrestohen 6 shtetas, procedohen 31 të tjerë

Policia e Kavajës informon se ka arrestuar 6 shtetas dhe ka proceduar 31 të tjerë...

Çfarë po kërkojnë?

Kodërvilë, PD bashkohet me banorët në protestë!

Protestës së banorëve të Kodërvilës që kërkojnë pezullimin e një kompleksi banimi me katër pallate...

Të shtëna me armë

Plagoset anëtari i bandës së Lul Berishës

Këtë mesditë në autostradën Tiranë-Durrës, në rrugën e re të ish-kënetës ka pasur një shkëmbim...