MENU
klinika
Nënat dhe fëmijët në Vlorë shijojnë liridaljen

Lungomarja me rrugët e mbushura plot

shkon në 36 numri i të infektuarve

Shënohet një rast i ri me COVID-19 në Fier

Ka shkuar në 36 numri i personave të infektuar me koronavirus në Fier. Ka rezultuar...

Pak besimtarë në Kishën e Shën Gjergjit

Shërbesa e së Premtes së Zezë në kohë COVIDI

Si kurrë ndonjëherë më parë në këto 30 vite demokraci, sot nuk është zhvilluar ceremonia...

Karantinohet gjithë stafi mjekësor

Rasti i parë me Covid-19 në Mallakastër, infermierja pozitive

Shënohet rasti i parë me Covid-19 në Mallakastër. Mësohet se ka rezultuar pozitive me Covid-19...

Konfirmohen 3 raste të reja

Vatër tjetër me COVID-19 në Fier

Një vatër e re është zbuluar në Fier teksa 3 persona kanë rezultuar sot me...

Tregtarët në protestë para bashkisë

Mbyllet “tregu i orizit” në Vlorë

Para bashkisë së Vlorës tregtaret e fruta perimeve kanë dalë në protestë, pasi tregu i...

Qytetarët nuk respektojnë distancën, ndërhyn policia

Berati si në shtetrrethim/ Radhë në banka

Bulevardi i qytetit të Beratit ka qenë sot më i boshatisur se asnjëherë tjetër, sa...

Nën kontroll katër zona të nxehta në qytet

Fieri e pesta ditë pa raste të reja me COVID-19

Kjo është dita e pestë që në Fier nuk shënohen raste të reja me koronavirus....

Covid-19

Në Fier vazhdon dezinfektimi i rrugëve e ambienteve publike

Çdo ditë Fieri dhe Njësitë Administrative dezinfektohen nga grupet e punës së ndërmarrjes së pastrimit...

"Të rinjtë nuk kanë frikë"

Berati në karantinë, qytetarët minimizojnë lëvizjet

Të kapur për dore, pa asnjë masë mbrojtëse dhe pa u frikësuar aspak as nga...

Sa i respektojnë masat tregtarët dhe qytetarët

Pazar në kohën e Covid-19

Në një kohë kur vendi ynë po përballet me pandeminë globale të COVId-19, qeveria ka...

'Frenon' Durrësi dhe Fieri

Covid-19/ Shkodra shënon 13 raste të reja

Shkodra ka sërish rritje të personave të prekur me koronavirus. Në të dhënat e publikuara...