MENU
klinika
Ekzekutimi i 35-vjeçarit

Kush është viktima? Lidhja me bandën e Lushnjes

Detaje nga ngjarja

Panik në Lushnje, ekzekutohet me breshëri plumbash 35-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lujshnje. Një shtetas 35-vjeçar, i identifikuar i Besi...

Tensione në Radhimë

Aksioni i IKMT, pronarët përplasen me policinë

Është përshkallëzuar situata në Radhimë të Vlorës, aty ku Inspektoriati i Mbrojtjes së Territorit ka...

Fotot

Kapet peshkaqeni dem në Himarë, një nga speciet e rrezikshme

Ky peshkaqen dem, që shihni në fotot më poshtë, është kapur të dielën në Himarë....

Oraret për bazën e Pashalimanit

Qytetarët ngrihen në protestë, bllokojnë rrugën

Dhjetëra persona janë ngritur ditën e sotme në protestë në Pashaliman, për të kundërshtuar oraret...

Promovimi vlerave të zonës

Këngë e valle labe, Festa e Verës në Nartë

Në Nartë, pija e verës ka bërë bashkë në një festë banorë dhe vizitorë të...

Ruajtja e trashëgimisë

Berat/ Ekspozitë me veshje kombëtare

Në Ditën Kombëtare të Trashëgimisë në qytetin e Beratit u zhvillua ekspozita me veshje popullore...

Detajet

Makina del nga rruga në Fier, vdes pasagjeri

Një i ri ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti, ndërsa një tjetër është...

Ishte duke larë xhamat!

Tragjike në Fier/ Gruaja bie nga kati i dytë i pallatit

Një grua ka humbur jetën pak para mesditës në Fier pasi ka rënë nga pallati....

"S’ka përmbushur kontratën"

Bankers Petroleum: Punonjësit përdoret nga “Tosk Energji”

Bankers Petroleum Albania ka reaguar pas protestës së punëtorëve të një kompanie që punojnë në...

Radhimë

Prishen 100 biznese? Pronarët kundërshtojnë aksionin

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur aksionin në zonën e Radhimës, për prishjen...

Të përfshirë sekser-avokat-prokuror

Zbulohet skema gjigante e korrupsionit në Vlorë

Një qytetar nga Vlora ka denoncuar në emisionin “Stop” në Tv Klan se si vëllai...