MENU
klinika
"Para dhe favore seksuale"

Operacioni “Koshovica”, arrestohen 2 persona

Aksident në Lushnje

Makina e kamioni përplasen “kokë më kokë”

Mëngjesin e sotëm në by-passin e Lushnjes është regjistruar një aksident i frikshëm. Një automjet...

Foto

Delfinët ngecin në plazhin e Vlorës, pushuesit i kthejnë në det

Një situatë e pazakontë ka ndodhur sot në bregdetin e Vlorës. Katër delfinë kanë ngecur...

2 ishin në kërkim

Policia në aksion në Vlorë, 7 në pranga

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në...

Dëme të mëdha

Stuhi vere/ Përmbyten akset kryesore në jug

Moti i keq që përfshiu mbrëmjen e së mërkurës vendin tonë ka shkaktuar përmbytje dhe...

Foto

Mesazhe raciste në kalanë e Himarës, shpërthen aktori

Shkrime të shëmtuara që përmbajnë mesazhe raciste kanë “pushtuar” muret e kalasë së Himarës. Në...

Mbetjet hidrokarbure

Gropa ekologjike në Zharrëz, banorët të kërcënuar

Një gropë ekologjike ku grumbullohen mbetjet hidrokarbure të kompanisë ‘Albpetrol’ është kthyer në shqetësim serioz...

Vlora pret pushuesit

Zgjedhjet pa dhunë, ‘fiton’ turizmi

Duket se zgjedhjet vendore të së dielës, të cilat u shoqeruan pa incidente dhe përplasje...

Bashkia e vetme që humbi PS

Përfundon numërimi i votave në gjithë vendin

Pas përfundimit të numërimit të votave në të gjithë vendin, 60 bashki nga 61 të...

Tabela

Dritan Leli fiton Vlorën, rikonfirmohet në krye të qytetit

Dritan Leli rikonfirmohet edhe për një mandat tjetër në krye të qytetit të Vlorës. Leli...

Rikonfirmohen 13 kryebashkiakë të PS-së

Subashi: Po të votonin, do merrja dhe votat e demokratëve

Me 2624 vota më shumë se në vitin 2015 ku mbështetej nga LSI dhe PDIU,...

Tabela

Mbyllet numërimi në Fier, Subashi rrëmben mandatin e dytë

Edhe në Fier është mbyllur numërimi i votave në të 266 kutitë e votimit. Në...