MENU
klinika
Koronavirusi

Dezinfektohen institucionet publike në Vlorë

Shpërndahen 22 mijë maska

Koronavirusi/ Dy dhoma karantinë në spitalin e Fierit

Kur në vendin tonë janë regjistruar dy raste me koronavirus, autoritetet shëndetësore kanë ndërmarrë një...

"Kërkojmë të fillojë puna në rafineri"

Rifillojnë protestat e punëtorëve në Ballsh

Punonjësit e Rafinerisë së Ballshit janë ngritur përsëri në protestë, vetëm pak ditë pasi ata...

"Jepi zë zërit tënd"

8 Marsi/ Gratë shqiptare marshojnë për barazi e të drejta

8 Marsi si dita e sensibilizimit për të drejtat e grave ka shënuar dhe në...

Frika nga Koronavirusi

Vlorë, 15 persona në ditë të prekur nga gripi i stinës

Mesatarisht 15 persona në ditë rezultojnë të jenë të prekur nga gripi i stinës në...

Bashkia e Divjakës qetëson qytetarët

“Lumi Shkumbin s’ka dalë nga shtrati, strukturat në gatishmëri”

Reshjet e shumta të shiut që përfshinë vendin tonë 24 orët e fundit kanë rritur...

Gosa dhe Rrogozhina në protestë

Mungesa e ndalesave në autostradë izolon 10 fshatra

Për banorët e 10 fshatrave të Njësisë Administrative Gosë udhëtimi me mjetet e transportit publik...

E dyshuar me koronavirus

U fut në karantinë, del përgjigja e analizave për 50-vjeçaren

Kanë dalë negative analizat për koronavirus ndaj 50-vjeçares nga Lushnja që kishte ardhur nga Italia....

Shoferi tenton të largohet nga vendngjarja

Berat/ Doli për të blerë llambë, përplaset për vdekje nga makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Kuçovë-Urë Vajgurore, në vendin...

"Po na dhunon policia"

Panik në gjimnazin “Janaq Kilica”, prindërit futen në shkollë

Mesditën e djeshme, dhjetëra nxënës të gjimnazit “Janaq Kilica’ në Fier u shtruan në spital,...

Masa për rinisjen e mësimit

Helmimi në Fier/ Polici procedon penalisht dy nxënës

Ata janë proceduar, pasi dyshohet se kanë hedhur spraj në shkollën e mesme të qytetit....

Ja si është gjendja e tyre

Helmimi masiv në gjimnaz, dalin nga spitali të gjithë nxënësit

Ministria e Shëndetësisë ka informuar se kanë dalë nga spitali të gjithë nxënësit të cilët...